Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

yamaha xv - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Kosovë

Yamaha , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe yamaha xv , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj yamaha xv Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 16:43 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Yamaha xv 250cc

2 550 EUR

05 Maj 22:09 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yamaha XV Bold 950cc

8 500 EUR

28 Pri 09:26 Të tjera  ·  Yamaha  ·  XVS  ·  Prishtinë

Shitet Yamaha XV 1000

3 500 EUR

15 Gush 02:42 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Yamaha XV 250

Viti: 1989
17 Korr 16:03 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
16 Korr 09:29 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
15 Korr 16:12 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
15 Korr 11:08 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
14 Korr 19:29 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
12 Korr 23:22 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
06 Sht 11:08 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  XVS  ·  Gjilan

Yamaha Xv/535

Viti: 1999
12 Jan 18:28 Touring  ·  Yamaha  ·  Road Star XV1700  ·  Pejë

Yamaha Road Star XV 1700

7 500 EUR

Viti: 2004
18 Maj 16:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Gjakovë

URGJENT shitet yamaha XV 750 - OFERT qmimi

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1987
29 Gush 00:12 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZR  ·  Gjakovë

Yamaha xv750

2 500 EUR

Viti: 1987
23 Maj 20:37 Të tjera  ·  Mitrovicë

Yamaha Virago XV 535 -91

2 400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj yamaha xv | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione