Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

KTM - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Skenderaj

KTM , 22
TGB , 3
Aprilia , 1
Ducati , 1
Kawasaki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe KTM,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj KTM Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Nën 14:38 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm sxf 505

3 000 EUR

20 Nën 11:11 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

VW UP 90mi km 2016 Me Dogan

30 Jan 20:36 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm 250

21 EUR

19 Nën 08:00 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm 250 cc viti 2010

25 EUR

03 Nën 20:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

Ktm 250

22 EUR

03 Nën 20:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

Ktm 250

22 EUR

18 Sht 21:26 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet Ktm 250

2 400 EUR

Viti: 2010
26 Pri 17:03 Kros/Enduro , Skenderaj

Motocross

2 000 EUR

Viti: 2021
02 Nën 16:44 Kros/Enduro , Skenderaj

KTM 450

3 500 EUR

Viti: 2007
18 Qer 11:48 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet KTM 200 cc Urgjent..

1 EUR

Viti: 2003
02 Pri 19:15 Kros/Enduro , Skenderaj

KTM 450 SFX

3 700 EUR

Viti: 2007
01 Shk 09:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
26 Jan 14:28 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet KTM SX 125 cc

1 250 EUR

Viti: 2004
09 Gush 22:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

KTM 250cc Full Cross

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
09 Gush 22:05 Kros/Enduro , Skenderaj

Shes KTM 250cc

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
03 Gush 13:48 Kros/Enduro , Skenderaj

Kros aprilia

Viti: 1999
23 Qer 19:38 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm350

Viti: 2012
05 Qer 18:14 Kros/Enduro , Skenderaj

Ushitt KTM 4t 400cc Enduro

2 400 EUR

Viti: 2011
10 Mar 21:42 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm250

Viti: 2007
02 Mar 13:12 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm 250cc 2010

Viti: 2010
24 Sht 15:01 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm 250

950 EUR

Viti: 2004
12 Maj 20:42 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm 250cc

Viti: 2006
24 Mar 22:18 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm

530 EUR

Viti: 2006
21 Mar 10:38 Sportiv , Skenderaj

Kawasaki Ninja 600cc

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1996
22 Dhj 20:28 Kros/Enduro , Skenderaj

Cross

Viti: 2008
19 Nën 11:29 Sportiv , Skenderaj

New Yamaha YZF-R3 Hot Deal

1 500 EUR

Viti: 2016
23 Mar 10:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

motor ktm 50 ps

2 100 EUR

Viti: 1995
06 Gush 23:08 Sportiv , Skenderaj

Motorr KTM Lc4 ne gjendje shum te mir 640cc

2 100 EUR

Viti: 1995

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj KTM | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ktm në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna
  • ktm në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Ktm në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva
  • KTM në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki
  • KTM në kategorinë Kros/Enduro | Yamaha | DT
  • ktm në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki
  • KTM në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki
  • ktm në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • ktm në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa
  • ktm në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione