Prishtinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Të tjera

Adly , 6
Aeon , 7
Aprilia , 11
Barossa , 1
Beeline , 1
Benelli , 1
BMW , 6
Ducati , 4
Gilera , 5
Gorilla , 1
Honda , 14
Hyosung , 2
Kawasaki , 5
KTM , 3
Kymco , 3
Lifan , 2
Linhai , 1
Malaguti , 1
MBK , 1
Mz , 9
Peugeot , 1
Piaggio , 5
Puch , 1
Quadro , 4
Suzuki , 12
Vespa , 2
Yamaha , 35
Zhongyu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:35 ,

Shitet

270 EUR

Viti: 2016
Dje 10:13 ,

Shes inekcion

5 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Maj 16:00 ,

Suzuki DR 800cc Big

950 EUR

Viti: 1993
27 Pri 21:01 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2000
22 Pri 14:16 Shitorja ,

Pjese

Viti: 2017
21 Pri 00:05 ,

Bicikletë

60 EUR

Viti: 2011
13 Pri 18:27 ,

Biciklete

2 390 EUR

Viti: 2020
10 Pri 01:36 ,

Yamaha XVS650

5 800 EUR

Viti: 1997
09 Pri 11:28 ,

Shitet biciklla urgjent

100 EUR

Viti: 2020
27 Mar 20:07 ,

Skuter elektrik

600 EUR

Viti: 2015
22 Mar 23:12 ,

Shitet mz

230 EUR

Viti: 1989
22 Mar 20:49 ,

KTM Duke 390

Viti: 2014
07 Mar 01:07 ,

Shitet mz 250

300 EUR Price Reduced

Viti: 1989
01 Shk 12:03 ,

suzuki

1 000 EUR

Viti: 2016
28 Jan 13:40 ,

Shitet bicikleta

70 EUR

Viti: 2005
16 Jan 09:56 ,

shitet motorr ski

4 000 EUR

Viti: 2010
09 Jan 02:09 ,

Vespa

1 EUR

Viti: 2017
23 Nën 21:36 ,

u shit e gzofte pronati i ri

370 EUR

Viti: 2011
11 Nën 15:02 ,

Hoverbord

90 EUR

Viti: 2019
30 Tet 21:00 ,

Shes bicikleta

Viti: 2006
23 Sht 19:13 ,

Motorr me rrym

700 EUR

Viti: 2020
13 Sht 15:32 ,

Biqiklet me rrym

700 EUR

Viti: 2020
12 Sht 13:15 ,

Biciklet ndrrim me skuter

180 EUR

Viti: 2019
08 Sht 12:32 ,

Biciklete Italiane (Caprioli)

250 EUR

Viti: 2020
03 Sht 23:49 ,

Atv 250cc 4 rrotsh off roud

2 200 EUR

Viti: 2020
22 Gush 22:14 ,

YAMAHA 250 CC

2 950 EUR

Viti: 2012

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione