Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Helmeta, veshje dhe pjesë për mbrojtje për motoçikleta

Helmeta, veshje dhe pjesë tjera mbrojtëse për motorr në shitje. Shikoni shpalljet për pjesë mbrojtëse, veshje dhe helmeta të reja dhe të përdorura për të gjitha llojet e motoçikletave të markave Yamaha, Vespa, Piaggio dhe shumë marka tjera të paisjeve në MerrJep.com.


Gjeni pjesën apo paisjen e duhur që kërkoni duke filtruar kërkimin në bazë të pjesëve mbrojtëse për motorra në MerrJep.com dhe shikoni rezultatet e shfaqura të kërkimit të në bazë të filtrave që keni përdorur.

Dje 23:09 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

Dje 16:23 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Helmeta te reja made in italia

72 EUR

Dje 12:59 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Gjilan

Shlem helmet

110 EUR

Dje 12:58 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Gjilan

Shlem helmet

20 EUR

22 Shk 19:46 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

22 Shk 18:49 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten

22 Shk 18:47 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

22 Shk 18:41 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

21 Shk 03:20 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

19 Shk 16:31 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Therandë

Fanella per motocross

25 EUR

18 Shk 11:16 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

17 Shk 16:08 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

17 Shk 02:28 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

16 Shk 15:47 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Fushë Kosovë

Brisk

60 EUR

14 Shk 10:59 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Gjakovë

Mbrojtese e shpines per motora

12 Shk 20:27 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta

12 Shk 20:25 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

12 Shk 19:05 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shitet helmeta

1 EUR

11 Shk 14:59 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

11 Shk 14:51 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

10 Shk 13:48 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

09 Shk 20:17 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Perkrenare ( Helmet ) pasqyre

80 EUR Price Reduced

09 Shk 19:58 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shes Perkrenaren (Helmeten)

65 EUR Price Reduced

09 Shk 19:56 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

MOTOCYCLE knee Pads

50 EUR

09 Shk 19:55 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

MOTOCYCLE knee Pads

50 EUR

09 Shk 19:49 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Perkrenare ( Helmet ) Mat Black

65 EUR

08 Shk 17:53 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Shiten helmeta per skutera

07 Shk 21:02 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Gjilan

Helemt motocros

1 EUR

07 Shk 08:09 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Helmeta

30 EUR Price Reduced

07 Shk 08:07 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Jakne ,mbrojtese shpine

50 EUR

07 Shk 08:03 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Jakne mbrojtes

50 EUR Price Reduced

06 Shk 19:26 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Helmet

70 EUR

06 Shk 01:56 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Vushtrri

Helmet krosi

52 EUR

06 Shk 01:01 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Pejë

Protektor per skijim e motorr, SCOTT

50 EUR Price Reduced

05 Shk 21:27 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Helmet per motorra

70 EUR

05 Shk 11:22 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Helmet Shark

310 EUR

04 Shk 01:26 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Mbajtese per Telefon ose GoPro camera

35 EUR Price Reduced

02 Shk 14:44 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Pejë

Tesha

100 EUR

30 Jan 22:45 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

shiten helmeta

Jeni motoçiklist por nuk i keni paisjet e duhura për një vozitje komode dhe të sigurt? Shikoni shpalljet për helmeta, veshje, dorëza, çizme, syze dhe shumë pjesë tjera dhe zgjedhni atë që ju duhet me ofertat më të mira në treg.


Pjesë mbrojtëse për motoçikleta


Siguroni paisjet mbrojtëse për vozitje të sigurt të motoçikletës suaj. Gjeni pjesë mbrojtëse të motoçikletave si helmet motorri Held, Shoei, Shark Fullface, SQ, Uvec, xhaketa touring, jakne të lëkurës, jakne Daines, kofera për motor, veshje, dorëza, çizme, xham mbrojtës Puig, pasqyra dhe shumë paisje tjera për motoçikleta.


Helmeta, dorëza,veshje, çizme dhe paisje tjera mbrojtëse


Kërkoni për helmeta, dorëza, veshje, çizme dhe paisje tjera mbrojtëse të markave të ndryshme për motoçikleta në MerrJep.com. Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më lehtë paisjen që ju kërkoni. Shënoni llojin e paisjes mbrojtëse që kërkoni në kutinë për kërkim dhe zgjedhni atë që ju duhet në mesin e shpalljeve të filtruara.


Shit paisje mbrojtëse për motorra


Keni helmeta, veshje, xham mbrojtës apo paisje mbrojtëse të markave të ndryshme për të shitur? MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Siç e dini MerrJep.com është tregu më i madh për tregti online në Kosovë e cila mundëson lidhjen mes shitësit dhe blerësit për të realizuar shit-blerje të shpejtë dhe të sigurt.


Prandaj, nëse keni paisje mbrojtëse për të shitur, regjistroni shpallje në MerrJep.com me të gjitha detajet e paisjes mbrojtëse dhe gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve ditore në MerrJep.com
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione