Helmeta, veshje dhe pjesë për mbrojtje për motoçikleta

Shikoni shpalljet për pjesë mbrojtëse, veshje dhe helmeta të reja dhe të përdorura për të gjitha llojet e motoçikletave të markave Yamaha, Vespa, Piaggio dhe shumë marka tjera të paisjeve në MerrJep.com

11 Gush 01:24 ,

Helmet

30 EUR Price Reduced

03 Gush 14:59 ,

Shes

10 EUR

Jeni motoçiklist por nuk i keni paisjet e duhura për një vozitje komode dhe të sigurt? Shikoni shpalljet për helmeta, veshje, dorëza, çizme, syze dhe shumë pjesë tjera dhe zgjedhni atë që ju duhet me ofertat më të mira në treg.

Pjesë mbrojtëse për motoçikleta

Siguroni paisjet mbrojtëse për vozitje të sigurt të motoçikletës suaj. Gjeni pjesë mbrojtëse të motoçikletave si helmet motorri Held, Shoei, Shark Fullface, SQ, Uvec, xhaketa touring, jakne të lëkurës, jakne Daines, kofera për motor, veshje, dorëza, çizme, xham mbrojtës Puig, pasqyra dhe shumë paisje tjera për motoçikleta.

Blej helmeta, dorëza,veshje, çizme dhe paisje tjera mbrojtëse

Kërkoni për helmeta, dorëza, veshje, çizme dhe paisje tjera mbrojtëse të markave të ndryshme për motoçikleta në MerrJep.com. Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më lehtë paisjen që ju kërkoni.  Shënoni llojin e paisjes mbrojtëse që kërkoni në kutinë për kërkim dhe zgjedhni atë që ju duhet në mesin e shpalljeve të filtruara.

Shit paisje mbrojtëse si helmeta, dorëza, çizme, veshje, xham mbrojtës e shumë tjera në MerrJep.com

Keni helmeta, veshje, xham mbrojtës apo paisje mbrojtëse të markave të ndryshme për të shitur? MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Siç e dini MerrJep.com është tregu më i madh për tregti online në Kosovë e cila mundëson lidhjen mes shitësit dhe blerësit për të realizuar shit-blerje të shpejtë dhe të sigurt.

Prandaj, nëse keni paisje mbrojtëse për të shitur, regjistroni shpallje në MerrJep.com me të gjitha detajet e paisjes mbrojtëse dhe gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve ditore në MerrJep.com

 


Në fillim