Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ligier | X - Too

31 Maj 22:13 ,

Shitet per marakli

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Korr 20:25 ,

Shes cisternen 3 mijë litra,

550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim