Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Peugeot | 2008

11 Korr 19:05 ,

Shitet skuteri 50 cobik me dogan.ne gjedje tmir

300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 21:45 ,

Pikap peugeote 2.0

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 20:46 ,

Pikap peugeote 2.0

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 07:10 ,

Peugeot 2008

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Maj 09:19 ,

peugeot

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Maj 05:38 ,

Peugeot 2008

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Jan 10:19 ,

Shesim kombi - kamion

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:38 ,

Peugeot 208 dizel

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 19:10 ,

peugeot2008

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 20:45 ,

Shitet Peugeot 2008

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Nën 18:22 ,

Peugeot 2008

4 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Nën 15:18 ,

Peugeot

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Gush 17:01 ,

Shes ndrroj gjip peguot

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 19:52 ,

Shes makinen

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 12:34 ,

Shitet Peugeot 2008

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 01:04 ,

Peugeot 2008 1,6 BHDI S&S Style

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Maj 07:41 ,

shes 4 goma 225.50.17..2jan 225.55.17 veres

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 13:52 ,

Shitet Kamioneta Peugot

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 21:30 ,

Shitet Kamioneta

9 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 18:53 ,

Peugeot

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Shk 10:32 ,

Peugeot 2008 i shitur

12 995 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 19:54 ,

gjip

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 13:35 ,

Pezho

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 18:50 ,

Peugeot 307 .2.0 hd

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 14:11 ,

Shitet.

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 19:48 ,

shitet vetura

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 08:41 ,

Peugot kombi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 14:04 ,

Iphone

140 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 23:34 ,

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 14:03 ,

Peugeot 2008 benzin -04

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 11:31 ,

Shes SUV Peugeot 2008

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Shk 11:01 ,

shitet pezho dizelle qmimi 2300e

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 14:44 ,

Alban

2 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 12:01 ,

shes pezhon

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim