Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Trabant | 601

20 Shk 22:54 ,

Tauran

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 20:24 ,

TARABANT 601 Oldtimer

8 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Shk 23:41 ,

tiguan disel

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 00:04 ,

Shes TRABANT

3 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Maj 12:05 ,

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 12:55 ,

Sane

90 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim