Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Triumph | Dolomite

14 Jan 18:29 ,

Agregat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim