Kaçanik | Makina | Vetura | Volvo | XC 90 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:11 Vetura , Vushtrri

Shes - Volvo XC 90 2.4 Dizel *1 Vit RKS *

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Volvo xc90 2.4 dizell

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 11:40 Vetura , Prishtinë

Urgjent Shitet urgjent volvo xc90!!

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 16:26 Vetura , Gjakovë

Volvo XC90 dizel

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 09:06 Vetura , Prishtinë

Volvo XC 90 2.4D Automatik 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 17:05 Vetura , Prishtinë

Shitet ose nderrohet Volvo XC90 D5 AWD

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 09:27 Vetura , Mitrovicë

Volvo 2.4 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 20:41 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Volvo XC90 2.4 D5 AWD

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Gush 23:37 Vetura , Ferizaj

Volvo xc90 naftë

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 15:21 Vetura , Mitrovicë

Shitet volvo xc90 3.0 benzin bi turbo

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim