Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Malishevë

Seri 1 , 39
Seri 2 , 8
Seri 3 , 267
Seri 5 , 174
Seri 6 , 1
Seri 7 , 5
M-modele , 21
X-modele , 67
2002 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:32 Vetura , Malishevë

bmw m550d xdrive 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:35 Vetura , Malishevë

bmw m550d xdrive 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 19:20 Vetura , Malishevë

BMW 520 176 mij km timon Anglez

7 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Sht 09:06 Vetura , Malishevë

E90 automatik 2006

8 000 EUR

05 Sht 16:40 Vetura , Malishevë

Shitet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 08:42 Vetura , Malishevë

Bmw 320

3 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 19:00 Vetura , Malishevë

Shes t4 2.4 viti 1995

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Gush 12:45 Vetura , Malishevë

BMW xd

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 16:53 Vetura , Malishevë

shiten 7 hektar ka 450 euro ari Tok Private

450 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 12:40 Vetura , Malishevë

BMW e60

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 10:23 Vetura , Malishevë

Bmw x5 3.0 msport 7 ulse 2012 anglez

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 05:33 Vetura , Malishevë

Bmw x5 msport 2012 3.0 anglez 7 ulse

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 05:58 Vetura , Malishevë

Shitet BMW 335D

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 17:52 Vetura , Malishevë

Shitet BMW 335d

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 13:08 Vetura , Malishevë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Korr 09:02 Vetura , Malishevë

Bmw e46 320d

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 16:59 Vetura , Malishevë

Bmw 320 twin turbo anglez

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Korr 16:35 Vetura , Malishevë

Bmw 320 d twin turbo 2012 auto angelz

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:02 Vetura , Malishevë

Shitet BMW 520 d, e aksidentuar

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 14:43 Vetura , Malishevë

Bmw 320d. E91

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 19:19 Vetura , Malishevë

Vetur

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 22:15 Vetura , Malishevë

Bmw f30 330i xdrive sport line

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 22:43 Vetura , Malishevë

bmw 116 dizel

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 22:40 Vetura , Malishevë

bmw 116 dizel

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 17:24 Vetura , Malishevë

Vetur

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 17:20 Vetura , Malishevë

BMW 530d XDRIVE 2017

41 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 14:32 Vetura , Malishevë

Shes bmw 320 dizell viti sakt 2003 rks fund mujit 7

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 19:59 Vetura , Malishevë

Shitet BMW 2.0 dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 01:13 Vetura , Malishevë

BMW X5 4.4 i rks

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 23:16 Vetura , Malishevë

Shitet!

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 20:21 Vetura , Malishevë

Shitet BMW 2.0 dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 13:11 Vetura , Malishevë

Bmw 320 auto 2012 angelz

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 23:51 Vetura , Malishevë

Bmw

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 22:26 Vetura , Malishevë

Shitet BMW 2.0 dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Mar 23:46 Vetura , Malishevë

Bmw 520D

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 21:43 Vetura , Malishevë

Shitet BMW

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 12:17 Vetura , Malishevë

BMW 325d

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 01:09 Vetura , Malishevë

Bmw 2.0 auto 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:55 Vetura , Malishevë

shitet

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:10 Vetura , Malishevë

Bmw 320 golf 7 sharon 2.0 anglez

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 15:23 Vetura , Malishevë

Shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 11:27 Vetura , Malishevë

Ndrrohet me bmw 5

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Jan 19:19 Vetura , Malishevë

shitet vetura

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 08:43 Vetura , Malishevë

shitet bmw

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 12:55 Vetura , Malishevë

Bmw 320d

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Dhj 08:21 Vetura , Malishevë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 19:18 Vetura , Malishevë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 12:31 Vetura , Malishevë

Bmw 320 auto 2012 anglez

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 17:53 Vetura , Malishevë

Shes bmw 320

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 03:03 Vetura , Malishevë

SHITET!

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione