Vushtrri | Makina | Vetura | Citroën | C3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën C3 | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:49 ,

CITROEN C3 1.4 HDI I PO SA DOGANUAR 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:54 ,

Shitet

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 13:04 ,

Citroen c3 Picasso 1.6 Dissel Panoram

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 14:01 ,

Shes Citroen C3 RKS Dizell 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 18:58 ,

Shitet Citoren c3 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 17:16 ,

Citroen C3 Automatik 1.4 dizel 2012 pa doganë

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 10:44 ,

Shes Citroen C3 1.2 benzin 2005 049469262

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:30 ,

Shes Citroen C3 1.2 benzin viti 2005 049 469 262

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:12 ,

Shes Citroen C3 1.2 benzin viti 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Jan 17:27 ,

Citroen C3 AUTOMATIK 2004 1.4 Dizell

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 14:32 ,

Citroen C 1.4 hdi model XTR

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 21:41 ,

Shitet Citroen C3 - 1.4 Benzin - Kabriolet

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 14:10 ,

Ctroen c3 1.4 dizel viti 2015 pa dogan bej ndrrim

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 16:11 ,

Citroen c3 , 1.6 Hdi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 02:32 ,

Citroen c3 picasso 1.6 HDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 19:53 ,

Shitet Citroen C3 1.1 Benzin

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 22:58 ,

Shitet Citroen C3 1.1 Benzin

2 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 08:07 ,

Citron c3 1.4hdi 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 08:10 ,

U shit

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:11 ,

U shit

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:26 ,

Shitet citroeni

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 19:39 ,

Shes ose ndrroj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 11:39 ,

Ushit

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 23:42 ,

Citroen c3 1.4 hdi 2006 u shittttt

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:02 ,

SHES CITROËN C3 1.4 hdi PANORAM KLIMATRONIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 10:17 ,

Citroen c3 1.4 hdi viti 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 10:47 ,

Shitet Citroen C3

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 15:31 ,

Citroen C3 1.4 HDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 15:11 ,

Citroen c3 1.4 HDi 66kw 90ps

3 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 22:16 ,

U shit

2 199 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 18:36 ,

Citren C3

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 14:36 ,

U shit

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 15:08 ,

shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 17:18 ,

Shes veturen

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 20:39 ,

U shit flm merrjep

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 16:49 ,

Citroën c3 1.4 hdi 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 16:33 ,

citroen 2003 disel 1.4 shum i rujtun

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C3 | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione