Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Citroen në shitje - Modelet më të kërkuara në shitje

2 CV , 24
AX , 51
Berlingo , 1874
BX , 22
C1 , 148
C2 , 196
C3 , 1551
C4 , 1126
C5 , 977
C6 , 11
C8 , 145
C-Crosser , 38
C-Elysée , 65
CX , 11
DS , 2
DS3 , 46
DS4 , 55
DS5 , 101
Evasion , 46
GSA , 2
Jumper , 559
Jumpy , 597
Nemo , 196
SAXO , 259
SM , 3
Visa , 1
Xantia , 98
XM , 11
Xsara , 403
ZX , 29

Vetura Citroen të reja dhe të përdorura në shitje. Në këtë kategori të MerrJep.com ju mund të gjeni vetura Citroen me vite të ndryshme prodhimi nga seritë më të njohura të Citroen.


Gjatë kërkimit tuaj për vetura Citroen në shitje juve do t'ju shfaqen shpallje për Citroen C3, Citroen C4, Citroen C5 dhe modele të tjera veturash nga ky brend.

Sot 01:34
Linku:
Vetura , Therandë

Citroen Berlingo 1.6 HDI 92 hk

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 13:04 Vetura , Prishtinë

CITRUEN C4 1.6 HDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Vetura , Prishtinë

DS 4 - AUTOMATIK - 1.6 BlueHDi - 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:51 Vetura , Prishtinë

CITROEN C5 1.6 BNXEN RKS 2004 me KLIM SENZOR PARKIMI

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 Shitorja Vetura , Ferizaj

Citroen DS3 1.6 i 16V Turbo

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 12:43 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen

2 600 EUR Price Reduced

Sot 12:33 Vetura , Ferizaj

Citroen c4 1.6 hdi 2012��AUTOMATIK Klimatronik 1 Vit Rks

75 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:31 Shitorja Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.6i,Exclusive

4 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:26 Vetura , Besianë

CITROEN 2.0 HDI RKS VP 2003 ME ULSE

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:23 Vetura , Besianë

CITROEN DS3 1.4 B V.P 2011 PO SA DOGANU

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK PICASO

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

Citroen C5 2.0 HDi Model Exclusive - 1 vit RKS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:51 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Vetura , Prishtinë

Shes Citroen Xantia 2.0 HDI viti 2000

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 AUTOMATIK 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C4 Automatik 2016 , 175000 km!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:02 Vetura , Dardanë

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:00 Vetura , Prishtinë

Citroen

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:43 Shitorja Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso – 1.6 HDI, Automatik

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:34 Vetura , Gjilan

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:33 Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6 HDI Manual 2014 VETEM me DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 Vetura , Ferizaj

Citroen C41.6 Blu hdi Automatik Facelife me dogan te paguar

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 Vetura , Ferizaj

Citroen DS4 2.0 e-hdi Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 1.6 HDI Manual 2014 VETEM me DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Pejë

Citroen berlingo

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:26 Vetura , Pejë

Shitet Citroën Berlingo

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:16 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

7 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Vetura , Deçan

Blej Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:01 Vetura , Prishtinë

Citroen automatik 2.0 dizel

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:59 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen jumper 2.2 hdi pa dogan 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:56 Vetura , Prishtinë

Citroën C4

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:55 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 Picasso

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:50 Vetura , Vushtrri

CITROEN BERLINGO 2.0 HDI ME KLIM

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:50 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

SHES PIKAP CITROEN DISEL 1.9

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45 Shitorja Vetura , Prizren

Citroen C1

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:44 Shitorja Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.6i,Benzin

4 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:44 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 AUTOMATIK�� 1.6 Hdi 2012 1 VIT RKS TIP TOP

8 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:43 Vetura , Ferizaj

shes citroen nemo 1.4 hdi 2008

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:33 Vetura , Gjilan

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:28 Vetura , Klinë

Citroen berlingo

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:14 Vetura , Gjilan

Citroen C3 2015

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:03 Vetura , Prishtinë

Citroen c4

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:29 Vetura , Prizren

Citroen c4 1.6 hdi 8999 euro

8 999 EUR

Sot 08:25 Vetura , Viti

Citroen C3 DS3 1.6 HDI 2013 me 166 mij KM me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:34
Linku:
Vetura , Therandë

Citroen Berlingo 1.6 HDI 92 hk

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:49 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6 Hdi Picasso Automatik Viti 2018 Me Dogan +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 Vetura , Burim

Shitet 1.6 dizell

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:53 Vetura , Prishtinë

Citroen c3 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - platforma më e vizituar për shitjen e veturave, veturave të reja dhe të përdorura në Kosovë. Blini ose shisni veturën tuaj Citroen përmes MerrJep.com.


Nëse jeni duke blerë një veturë Citroen ne ju rekomandojmë të shikoni të gjitha shpalljet për vetura Citroen në shitje në gjithë Kosovën dhe bëni zgjedhjen tuaj.


Përse të zgjidhni një veturë Citroen për veten?


Veturat Citroen janë tërheqëse, të besueshme dhe të përballueshme. Popullariteti i Citroen ka shumë të ngjarë për shkak të faktit se ky prodhues në krahasim me prodhuesit e tjerë prodhon vetura më të lira që ofrojnë një hapësirë të mirë, fuqi dhe teknologji.


Citroen ofron një gamë të madhe automjetesh që i përshtaten të gjitha shijeve dhe buxheteve. Ka diçka për të gjithë, që nga veturat e frikshme dhe shumëngjyrëshe për të cilat Citroen është i famshëm deri te automjetet e mëdha familjare dhe gjithçka tjetër në mes.


Prandaj, nëse jeni duke kërkuar një veturë familjare, ekonomike dhe nën buxhet veturat Citroen janë zgjedhja juaj ideale. Shfletoni faqen tonë dhe zgjidhni nga modele të ndryshme veturash të kësaj marke.


Vetura Citroen në shitje - Modelet më të kërkuara


Me modelet e tyre ikonike, stilin e pakrahasueshëm dhe inxhinierinë inovative, modelet Citroen kanë qenë gjithmonë shumë të lakmuara nga blerësit. Kohët e fundit, Citroen ka krijuar një reputacion për krijimin e automjeteve që janë vërtet origjinale dhe të ndryshme nga pjesa tjetër e tregut.


E kjo nuk kishte se si mos të vërehej edhe në MerrJep.com. Disa nga modelet më të kërkuara nga përdoruesit tanë janë Citroen C3, Citroen C4, Citroen C5, Citroen Berlingo me transmisione automatike apo manuale.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione