Golf 7 | Drenas | Makina | Vetura

Opel , 4
BMW , 4
Audi , 4
Citroën , 2
Kia , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Renault , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:47 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

ww golf 7 1.6 TDI pa dogan

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:20 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 08:51 ,

Golf.6.Automatik.Dsg.1.6.Viti.2010.viber.+38344285065

Histora e veturës

7 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 22:31 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 20:30 ,

Golf 7 sportvan

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 19:13 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 09:58 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI Full Extra

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 21:05 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 11:09 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 23:09 ,

shitet golf 7

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:47 ,

golf 7 GTD

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:25 ,

golf 7 GTD

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:12 ,

shitet golf 7 gtd

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:38 ,

golf 7 full extra

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:34 ,

GOLF 7 2.0 GTD 184 PS AUTOMATIK

Histora e veturës

16 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 10:56 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI 2014 FULL EXTRA

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:09 ,

Golf 7 2.0 TDI BLUEMOTION

Histora e veturës

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 13:44 ,

Shes GOLF 7 RLINE 2.0 TDI 2014 FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:52 ,

Golf 7

Histora e veturës

14 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Pri 10:06 ,

Shes GOLF 7 RLINE 2.0 TDI FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 08:08 ,

Golf 7 2.0 Tdi

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 09:52 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI 2014 Full Extra

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 12:30 ,

VW Golf 7, 1.6Dizel Full Extra

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 08:52 ,

Ww golf 7 1.6 DSG automatik

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 10:05 ,

Golf 2

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 09:46 ,

Shes golf 4 tdi

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 20:08 ,

GOLF 1.9 TDI 74 KW I DOGANUAR����

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 18:31 ,

GOLF 7 2.0 DSG

Histora e veturës

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 22:39 ,

GOLF 1.9 TDI 74 KW I DOGANUAR����

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 07:10 ,

Golf 7 sportvan 2015

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 13:03 ,

Golf 7

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 14:10 ,

U shit flm merjep!!!

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Dhj 00:26 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 17:35 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 20:34 ,

Shes Golfin

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Tet 23:07 ,

Golf 7 Dsg 2013 Me dogan Rks 1 vit

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 10:03 ,

Golf 6 1.6 TDI DSG - 2010 RKS 1 vit

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 16:43 ,

Peugeot 308 automatik

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione