Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 9033
Audi , 414
Opel , 340
BMW , 291
Ford , 100
Peugeot , 87
Citroën , 68
Fiat , 67
Renault , 65
Seat , 51
Škoda , 48
Land Rover , 25
Alfa Romeo , 21
Jeep , 21
Hyundai , 20
Nissan , 18
Volvo , 18
Acura , 17
Mitsubishi , 16
Toyota , 15
Suzuki , 10
Kia , 10
Dodge , 10
MINI , 9
Mazda , 8
Chrysler , 8
Smart , 8
Rover , 7
Lancia , 7
Daihatsu , 6
Dacia , 5
Honda , 5
Porsche , 4
Zastava , 3
Jaguar , 3
Alpina , 3
Pontiac , 3
Daewoo , 3
Chevrolet , 3
Ssangyong , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Yugo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Corvette , 1
GMC , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Qer 15:16
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Skenderaj

Audi A5 quattro 2.0TDI 2014 Ndrrim I Mundshem

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:56
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

�������� Passat B8 2.0 tdi dsg 4motion 190ps

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:28 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:27 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

SUZUKI VITARA 4X4 - 1.6 DIZELL - AUTOMATIK - FULL OPSION -

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

GOLF 7 1.6 TDI MANUEL ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA .PASAT GOLF AUDI MERCEDES ME DEFEKT AKSIDENT ��

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Drenas

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 cup-2014-dizell clim etj

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

13 339 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:25 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:25 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Rahovec

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Gjilan

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:22 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

BLEJM VETURA ME DEFEKT VW GOLF PASAT AUDI MERCEDES

12 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:21 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA MOTORR DEFEKT AKSIDENT A DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:21 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Pejë

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:10 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pejë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0TDI automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 - 2.0 DIZELL TDI - VITI 2012 - AUTOMATIK - LEDA -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW G30 520D - XDRIVE - MSPORT - AUTOMATIK - VITI 2017 -

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Ferizaj

Shes golfin sportvan

123 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA - 2.0 DIZELL TDI - VITI 2012 - KLIM - LEDA - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI RKS I CLAJMRUAR

550 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

650 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI 2007 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Pejë

Fiat Ducato 2.5 Diesel 1997 RKS I CLAJMRUAR

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Pejë

Fiat Seiciento 900 cc 1999 Pa Perkthim

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 MATRIX

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Lipjan

Golf 7 Sportsvan 1.6 TDI Automatik

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7 *VITI 2015* 2.0TDI 150Ps *DSG AUTOMATIK* Tip-Top

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW POLLO 1.4TDI *Viti 2016* Rigjistrim 1 VIT •180 Mij kalume

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010 RKS I CLAJMRUAR

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 7 2.0TDI DSG NE GJENDJE PREFEKTE

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  807  ·  Pejë

Peugeot 807 2.0 HDI 2004 RKS 1 VIT

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:02 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:01 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel viti 2006 RKS 1 VIT

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.6 16v 120.xxx km 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Ferizaj

Hyundai I30 1.6 CRDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Titanium Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI FaceLift 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 7 DSG HighLine Full-extra����

11 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7 1.4 TSI DSG 2013 Automatik RKS i parë i Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2004 Me DOGAN

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione