Gjakovë | Makina | Vetura | Nissan

200 SX , 1
240 SX , 1
300 ZX , 1
Almera , 3
Cabstar , 1
King Cab , 1
Kubistar , 3
Micra , 6
Murano , 2
Navara , 6
Note , 1
Patrol , 6
Primastar , 3
Primera , 8
Sunny , 1
Terrano , 10
Vanette , 8
X-Trail , 18

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:15 ,

Nissan Navara 2.5 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 20:01 ,

Shitet Nissan Navara i sapoardhur

12 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:07 ,

Shes nisan pikap

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 08:08 ,

Nissan Vanette dizell 2000 kubik

700 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 15:11 ,

Nisan cubistar

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 10:56 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 20:31 ,

Nisan pikap

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 18:34 ,

Shitet kombi 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Gush 18:57 ,

Shes makinen Nissan terrano me 7ulse

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 20:23 ,

Shitet dhe nderrohet.

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Korr 23:05 ,

NISAN X-TRAIL BEJ Nderrim me TRAKTORE

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 10:20 ,

Nissan x-tral

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 02:20 ,

Shitet Nissan 2.2 Diesel

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 20:48 ,

Nissan Primera dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 19:33 ,

Shitet Nissan X-Trail

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Jan 19:56 ,

Nissan Navara

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 23:09 ,

Shitet Nissan

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 22:47 ,

Shitet ose nderrohet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Tet 20:29 ,

Nisan x trail 2.2 naft viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:23 ,

Nissan x trail 2.2 naft viti 2005 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 10:32 ,

Nissan x trail 2.2 naft viti 2005 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 10:07 ,

Nissan x-trail

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 11:34 ,

Nisan x trail 2.2 naft viti 2005.

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 09:40 ,

Shitet Nisani

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 15:38 ,

Nisan x trail 2.2 naft viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 18:41 ,

nissan primastar

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Korr 12:04 ,

She's nisan x trail 2.2 naft

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 22:35 ,

Pikap

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 23:45 ,

Nissan

7 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 22:34 ,

Shitet Busi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:34 ,

Shes

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 21:07 ,

Shes ose ndroj me nje vetur familjare

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 11:08 ,

Nissan 2.2 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 16:21 ,

Nissan murano

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 18:17 ,

Shitet urgjent Nisan Navara d40 4dyer

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 00:04 ,

qmimi 1200€ i diskutushem

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 17:49 ,

Kombi

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 19:33 ,

Nissan

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 17:36 ,

Shitet vetura nissan

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 19:13 ,

Nisan..Ne gjendje te mir! Timonin ne krahun Anglez

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 09:30 ,

shes

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 17:03 ,

shes

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 12:43 ,

shes

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 16:37 ,

Nisan Terrano 2.7 Naft Me Klime

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 01:01 ,

Veq lodhesh

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Qer 22:42 ,

Nissan

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 15:51 ,

Nissan

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 22:53 ,

Nissan

2 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 18:53 ,

Pikap Nissan Cubestar

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione