Malishevë | Makina | Vetura | Opel | Astra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:23 ,

OPEL ASTRA 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS 1 VIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Opel astra

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 14:17 ,

Shes opell astra 1.7 dizell ne gjendje shum te mir

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 06:47 ,

Opel astra

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 09:44 ,

opel astra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 16:29 ,

Shes opel aster 1.6

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 09:41 ,

Shes opell 1.7 disell

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 11:24 ,

Opel aster

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:42 ,

Opel Astra 2.0 dizel rks

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:40 ,

Shes opell astra 1.6 benxin AUTOMATIK

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 20:36 ,

OPEL ASTRA

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 13:40 ,

Opell aster mundsi ndrrimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 02:29 ,

Shes

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 21:09 ,

shitet opel astra

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 21:37 ,

Opel Astra 1.7 cdti

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 19:18 ,

Opel aster

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Tet 11:06 ,

Shes opel aster e sapo ardhur nga zvicrra

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 19:45 ,

shitet vetura

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 13:29 ,

Opel Astra 1.9

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 11:45 ,

Opel Astra 1.9

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 16:17 ,

Opel Astra 1.9 Diesel

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 11:58 ,

Opel Astra

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 07:31 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 21:30 ,

Shes veturen astra

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:09 ,

Opel Astra 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 21:11 ,

Te intersuarit me kontaktoni viber,wacap.

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 17:27 ,

Opel Astra

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 22:57 ,

Shitet opel astra G

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 16:33 ,

Opel Astra dizel

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 03:43 ,

Shes Veturen

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 20:41 ,

opell aster

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 21:57 ,

Opel Astra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 17:36 ,

Opel Astra G/ 1.7'DTI - 2003!

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 18:56 ,

Shitet veture: opel astra J

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:35 ,

Opel Astra 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 20:38 ,

opell aster

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 15:44 ,

Opel astra GTC

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 10:13 ,

Shitet Opel Astra 1.9 Dizel

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 13:13 ,

sipas marrveshjes

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Korr 00:35 ,

Shitet makina

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Korr 19:28 ,

Aster

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 17:54 ,

Opel Astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 16:33 ,

Opel Astra 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 15:11 ,

Shes Opel Astra

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 19:25 ,

Opel Astra 1.7 motorr japan 2010

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 09:12 ,

Opel Astra G18

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 10:34 ,

Astra

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 09:28 ,

Opel Astra ne shitje

2 770 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 21:42 ,

Opel astra 2011 170pees

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione