Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Adam , 77
Agila , 227
Ampera , 18
Antara , 372
Arena , 21
Ascona , 299
Astra , 11183
Calibra , 347
Campo , 295
Cascada , 6
Cavalier , 4
Combo , 2598
Commodore , 4
Corsa , 9022
Crossland , 6
Diplomat , 3
Frontera , 685
GT , 93
Insignia , 826
Kadett , 1604
Karl , 3
Manta , 9
Meriva , 1187
Mokka , 51
Monterey , 43
Movano , 283
Nova , 8
Omega , 976
Rekord , 9
Senator , 8
Signum , 405
Sintra , 61
Speedster , 1
Tigra , 192
Vectra , 11368
Vivaro , 704
Zafira , 4643

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Sht 20:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2011 ECO flex green, COSMO Full, 215.541km.

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43
Linku:
Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE - RKS

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28
Linku:
Vetura , Viti

OPEL COMBO 1.7CDTI 2007 RKS

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 16:32 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI Vp 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:27 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL ASTRA J 2.0DTH ST - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:23 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL INSIGNIA 2.0TD 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:20 Vetura , Prizren

Opel corsa 1.2 benzin

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:12 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC

9 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA K 1.7 CDTI VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2009 AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:49 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODELI COSMO RKS 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:49 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:46 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Astra G 2.0 TDI

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:40 Vetura , Ferizaj

Opell Corsa

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 Vetura , Gjakovë

opel signum .Shitet Opeli .Vetura ne shitje .Shitet Kerri Au

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:28 Vetura , Prishtinë

Opel Insigna pa dogan- Anglez- E Re

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:25 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:25 Vetura , Prishtinë

Opel zafira pa dogan 1.8 Benzins

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:23 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira Pa Dogan 1.9 Cdti e re Gjendje

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:22 Vetura , Drenas

Opel meriva 1.7 cdti rks 5 muaj 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:19 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa Ecoflex 1.3 Cdti 146Km

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:08 Vetura , Kastriot

Opel corsa 1.3 dizel 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:04 Vetura , Ferizaj

Opel zafir 1.7 dizel viti 2013 me dogan te kryer

72 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 Vetura , Mitrovicë

Shes opel vektren 2.0 diesel

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:53 Vetura , Prishtinë

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI AUTOMATIC VITI - 2015

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 CDTI 127000 KM

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B 2020 2.0 CDTI AUTOMATIK

21 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL GRANDLANDX 2020 2.0 CDTI

21 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:45 Vetura , Pejë

Opel Kadet 1.3 Benxin RKS

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:43 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.4 Benxin Automatik Per Pjese

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:42 Vetura , Ferizaj

Opel astra

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:34 Vetura , Ferizaj

Opel Astra k 1.6 cdti v.p 09-2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Vetura , Pejë

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:24 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.3 cdti ��044-107-603

69 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Vetura , Viti

Opel Zafira 1.7 Cdti 2014 Me 7 Ulse Me Dogan Te Paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Vetura , Gjilan

Opel Corsa C 1.2 Benzin V.p2003 Euro 4 Pa Dogan ������������

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2 ~ AUTOMATIK ~ Benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:56 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.3cdti 2008 rks 2muj

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Vetura , Pejë

SHITET OPEL CORSA 1.4

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 2014 Automatik

4 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:52 Vetura , Viti

Opel astra 1.7 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:49 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.4 Benxin Automatik Per Pjese

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Vetura , Ferizaj

Opel astra 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:34 Vetura , Prishtinë

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:31 Vetura , Gjakovë

Opel astra 1.7 Dti 2002 Enjoy

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 Vetura , Viti

OPEL COMBO 1.7CDTI 2007 RKS

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:19 Vetura , Gjakovë

Opel Kadett C 1.1

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:13 Vetura , Lipjan

ASTRA G 1.4 B 2001 RKS 1 VIT

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:06 Vetura , Gjilan

Shitet opell astra G 1.7 Dizell viti 2003 me klim me rks

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H 1.7 CDTI 2008

5 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione