X5 | Prishtinë | Makina | Vetura

BMW , 647
Audi , 149
Opel , 94
Peugeot , 36
Citroën , 35
Fiat , 28
Renault , 26
Ford , 24
Jeep , 16
Seat , 16
Škoda , 16
Toyota , 8
Hyundai , 7
Volvo , 6
Nissan , 5
Porsche , 5
Smart , 5
Kia , 4
Chevrolet , 3
Rover , 3
Aixam , 2
Chrysler , 2
Lincoln , 2
MINI , 2
Artega , 1
Daewoo , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
MG , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
Sot 21:20 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full90.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 21:19 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 ,

BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:15 ,

Passat disel 2011 ����

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 ,

Vw CADDY 2.0 SDI,RKS 10 MUAJ, VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:01 ,

Bmw X5 3.0d Modifikant -Automatik-PERFEKT !!

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:55 ,

Audi 100

1 550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:55 ,

Audi Coupe Gt

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:52 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË APLIKACIONE PËR MOBIL=150€

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:52 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMË UEBFAQE INTERNETI = 150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:52 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:52 ,

ofertë e çmendur për biznesin tënd, shikoje...

150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:52 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:52 ,

promovo biznesin tënd online, rrite atë...

150 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:49 ,

AUDI A4 2.0 TDI MODEL I RI / ME DOGAN HOMOLOGIM

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 ,

BMW 320 D 184ps FACELIFT / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 ,

MERCEDES E200 CDI AUTOMATIK FULL EXTRA

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:49 ,

Mercedes C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • x5 under Vetura
  • X5 under All Category
  • x5 under Makina
  • X5 under Autopjesë dhe Pajisje
  • x5 under Vetura
  • X5 under Vetura
  • X5 bmw under Vetura
  • X5 under Vetura
  • X5 under Goma dhe Bandazhe
  • x5 bmw under All Category

Në fillim