Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

x5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 2343
Audi , 263
Opel , 261
Ford , 82
Peugeot , 80
Renault , 70
Fiat , 60
Citroën , 55
Seat , 24
Škoda , 20
Alfa Romeo , 17
Hyundai , 17
Land Rover , 14
Volvo , 14
MINI , 12
Jeep , 12
Smart , 11
Nissan , 10
Kia , 10
Mitsubishi , 10
Mazda , 9
Chrysler , 9
Lancia , 8
Toyota , 7
Rover , 6
Daewoo , 6
Daihatsu , 6
Chevrolet , 6
Suzuki , 5
Acura , 5
Porsche , 5
Bentley , 4
Ssangyong , 3
Honda , 3
KTM , 3
Alpina , 2
Lincoln , 2
Dodge , 2
MG , 2
Aixam , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe x5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj x5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:00
Linku:
,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Qer 22:01
Linku:
,

Bmw X5 (zvicer)

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:13 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:12 ,

Blejm audi te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Blejm passat te aksidentuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:11 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 ,

Moler , Ngjyrosje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:01 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:01 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:11 Shitorja ,

Vw Golf 6 PLUS 2.0 TDI 2013 / 161xxx km / ME DOGAN

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:08 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:08 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:48 ,

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:48 ,

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:37 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:37 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 ,

Honda 125cc 2 taksh 6 shpejtsi

420 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:20 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:20 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 ,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:51 ,

Bmw x5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

Audi Q5 Quattro Matrix

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

Bmw x5

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:27 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:55 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

BMW X5 40d Xdrive ** Facelift **

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:13 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:11 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 ,

Mercedes C 220-CDI Automatik-Facelift 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 ,

Blejm Vetura 045712380

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 ,

BMW X5 3.0 DIZELL

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 ,

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:34 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:34 ,

Blejme vetura Rks ✅✅✅ prej 500 deri 1500 euro

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 18:31 Shitorja ,

Bmw X5 30d

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

Blej te Aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:17 ,

Veturat e aksidenume qe keni me shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura aksidentume

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj x5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X5 X5 x5 X5 x5 X5 x5 X5 x5 X5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione