Audi a4 2002 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 215
Opel , 18
Renault , 11
BMW , 5
Hyundai , 4
Fiat , 3
Citroën , 3
Peugeot , 3
Smart , 2
Ford , 2
Seat , 1
Kia , 1
Pontiac , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4 2002,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a4 2002 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:19 ,

BMW 320D ***Nderrim***

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:18 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:17 ,

Renault Scenik

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:17 ,

Renault Clio

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:56 ,

Veture e vogel me klime dhe pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Korr 23:51 ,

Audi A4 2002 (1 vjet regjistrim)

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 09:31 ,

opel Astra 1.7 Dizell 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 07:30 ,

AUDI A4 1.9 TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:46 ,

SHES AUDI A4 1.9 TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 13:47 ,

Ford Transit 2002 Pa Dogan

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 12:23 ,

Audi A4 2002 1.9 Në gjendje të mirë

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 00:11 ,

Shitet Audi A4 2002

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 16:12 ,

Shes Audi A4

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Korr 00:49 ,

Audi - A4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 19:13 ,

Shes Audi A4

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 20:08 ,

Audi A4 2.5 Tdi Automatik 2003 Rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:25 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 18:56 ,

Shes Audi A4

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 23:10 ,

I SHITUR. Audi A4 1.9 TDI ( I ) 131ps I SHITUR

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 20:22 ,

Shesh Audi A4 1.9TDI

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 20:14 ,

Shes Audi A4 1.9TD

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 21:23 ,

Audi A4 avant 1.9 quattro!

Histora e veturës

4 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 23:06 ,

AUDI A4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 23:05 ,

AUDI A4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:54 ,

AUDI A4 -1.9 TDI KLIMATRONIK KARRIKA NXEMJE RIKARO

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 23:16 ,

Audi a4 1.9

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 08:46 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:02 ,

Golf 4 1.9 tdi di kuqe rks 5 muj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:32 ,

Audi A4 2002 1.9 Në gjendje të mirë

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:18 ,

U shit nga a.s dardani

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:00 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:10 ,

Shitet Audi A4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Pri 16:49 ,

Shes Audi A4

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 21:55 ,

Shes Audi A4

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 11:33 ,

Golf 4 1.9 tdi rks 7 muj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 23:01 ,

AUDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 23:01 ,

AUDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 18:48 ,

Shes/ndrrim mercedes c220

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 03:42 ,

shiter audi a4 s line 2002 1.9 tdi

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 03:42 ,

shiter audi a4 s line 2002 1.9 tdi

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 12:16 ,

Shes veturen audi A4 1.9 tdi

Histora e veturës

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 16:42 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 07:45 ,

Shitet audi a4 2002 1.9 tdi dizell

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 16:36 ,

U Shit

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 19:25 ,

Audi a4 2002

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 2002 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione