Auto servis pjes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 19
Citroën , 5
Peugeot , 4
Renault , 4
Kia , 3
Ford , 3
Jeep , 3
Audi , 2
Seat , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Honda , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Auto servis pjes,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Auto servis pjes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:37 ,

Auto Pjes Servis BMW Ferizi

99 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 03:41 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Maj 03:40 ,

Auto Pjesë&Servis BMW

300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:15 ,

PJES & SERVIS PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 12:15 ,

PJES PER JEEP GRAND CHEROKEE 4.0 BENZIN AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 12:14 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Pri 12:14 ,

AUTO PJES SERVIS PER HONDA CR-V 2.0 BENZIN 2001

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 12:14 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARENS CRDI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 10:07 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARENS 2.0 CRDI 2004

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 09:37 ,

AUTO PJES & SERVIS PER KIA CARNIVAL 2.9 CRDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 16:20 ,

Auto servis dhe auto pjes renault

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 00:35 ,

Auto Servis Pjes BMW FERIZI

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 20:25 ,

Pjes per Citroen Xhumper 1.9d 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 13:15 ,

Auto Pjes Servis FERIZI BMW

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 15:17 ,

Auto Servis-Pjes BMW FERIZI

1 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 23:12 ,

pjes per Mercedes

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 16:51 ,

Ford Fiesta 1.4tdci 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 16:51 ,

Smart 800 Kubik dizell Per Pjes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 05:13 ,

AUTO PJES REZERVE VW AUDI PASSAT GOLF

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 12:52 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

111 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 19:09 ,

AUTO BARTJE 24H (Shlep)

555 555 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 14:41 ,

Shitet bisnesi auto servis

11 111 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 17:26 ,

Auto Pjes Servis Merg

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 12:59 ,

Auto Pjes Servis Mergimi

49 477 447 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Mar 12:52 ,

Auto Pjesë Servis Mergimi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 20:22 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

111 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 22:47 ,

reno laguna 3.0 benzin automatik

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 21:00 ,

AUTO BARTJE 24h NEXHATI

664 433 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 11:43 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 21:44 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Gush 10:28 ,

AUTO SERVIS LEDO MOTORS

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 11:24 ,

Pjes Për PEUGEOT 307 2.0HDI 2004

555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:24 ,

Pjes për RENAULT MEGANE II 1.6 16v 100865km

555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Qer 21:34 ,

Pjes Për Peugeot 206 1.6 16V Benzin 2003

555 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 21:33 ,

Pjes Për Renault Laguna 1.9dci 2002

555 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 10:08 ,

Golf 3 1.4 benzine

150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 11:51 ,

pjes landrover

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Mar 20:36 ,

Auto shlep Marimang kran 24h

2 222 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 21:21 ,

Marimang Shlep Kran

6 666 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 21:00 ,

Shlep Marimang Kran 24h

555 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 20:39 ,

Auto Bartje 24h

66 666 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Jan 23:12 ,

Pjes per Fiat stilo 1.9 jtd

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 00:14 ,

Auto servis Genti

600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 08:16 ,

Ford service flamuri

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Auto servis pjes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Auto servis pjes Auto servis pjes

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione