Golf 7 1.6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1552
Opel , 53
Peugeot , 33
Audi , 30
Ford , 19
Seat , 12
BMW , 10
Fiat , 8
Škoda , 6
Renault , 6
Citroën , 5
MINI , 4
Volvo , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 1.6,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 1.6 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:33 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:04 ,

Golf 7 1.6 TDI

11 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:55 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:45 ,

GOLF 7 FACELIFT 2017 1.6 AUTOMATIK ���� ����

14 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:19 ,

Peugot 207 1.6 HDI 2010

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:19 ,

VW Golf 7 1.6 TDI (I) 2013 Manual

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:58 ,

SHKODA OKTAVIA 1.6 TDI VITI 2015 11MUJ RKS URGJENT

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:35 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI START STOP DISTRONIK KAMER RKS -2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:31 ,

GOLF 7 1.6-TDI ME DOGANE DHE HOMOLOGIM

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion *Automatik DSG* -2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:14 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Bluemotion *Trendline* RKS (7 Muaj) -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 ,

GOLF 7 1.6 TDI NDRRIMI I MUNDSHËM

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:51 ,

Ford Focus 1.6 Benzin RKS 2 muj Klima A/C

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:30 ,

Golf7

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

Golf 7 TDI 2014

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG 130.000Km 12.2014 "Dogan Homologim"

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:59 ,

shitet golf 7 2014 pa dogan

7 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:50 ,

Golf 7 Tdi i Regjistruar 1 Vit Plotë

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 ,

PEUGEOT 1.6 HDI -VITI 2010 /ME DOGAN + HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI SW / ME DOGAN+ HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

Golf 7 M1 1.6TDI (I-te kuqe) BlueMotion

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:40 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI DSG AUTOMATIK MODEL EXTRA

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:36 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:11 ,

Golf 2 1.6 dizel rks 2 muaj boj nderrim

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 ,

Golf 7 1.6 TDI blumotion 195 mij me liber

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10 ,

Shitet Golf 7 1.6 TDI blumotion i sa po doganuar 2013

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

PEUGEOT 207 SW FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2012

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 ,

Golf 7 TDI 1.6 Pa dogan

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 ,

Golf 7 1.6 BlueTdi 2017

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:27 ,

Golf 7. 2016

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:18 ,

Shitet Golf 7 1.6 TDI i vitit 2013 me dogan e homologim

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

Ww golf 7 1.6 1 vit rks

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:34 ,

Golf 7

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:28 ,

GOLF 7 MANUAL VITI PRODHIMIT 2016

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:42 Shitorja ,

GOLF 7 1.6 TDI Automatik * Facelift *

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 Shitorja ,

GOLF 7 1.6 TDI SPORTSVAN AUTOMATIK DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:40 ,

golf 7 U SHIT AUTOSALLONI EV

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 1.6 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione