Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes e class | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1014
Audi , 41
BMW , 19
Opel , 12
Ford , 11
Peugeot , 7
Hyundai , 6
Citroën , 3
Renault , 3
Škoda , 3
Dacia , 2
Daihatsu , 2
Fiat , 2
Nissan , 2
Suzuki , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Chrysler , 1
Lada , 1
Porsche , 1
Seat , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes e class,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes e class Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:00
Linku:
,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 09:21 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:48 ,

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:48 ,

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:37 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:37 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:42 ,

Pjes per kerre mercedes e class w211

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:40 ,

Pjes per kerre mercedes e class

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:13 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:47 ,

MERCEDES-BENZ C200 CDI AMG-LINE 9G *Dogan te Paguar*

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 18:18 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 ,

Veturat e aksidenume qe keni me shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura aksidentume

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentuara dhe me defekte

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 ,

Blej vetura te Aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 ,

Blejm Vetura 044/926/866

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:14 ,

Blej vetura te aksidentume

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:09 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:25 ,

Shitet vetura mercedes e250 kabriolet

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:54 ,

Mercedes e class 220

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:12 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:53 ,

Mercedes E-Class 220 7G BlueTec automatik model 2016

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:54 ,

Mercedes E-Class 220 7G BlueTec automatik model 2016

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 23:53 ,

MERCEDES E350CDI *4 MATIK* AMG LINE / FULL PANORAM+KAMERA

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 23:30 ,

Mercedes B Automatik

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 23:10 ,

Mercedes A Class 200 CDI

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 20:53 ,

Mercedes Benz e-class AMG POCKET

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 20:28 ,

MERCEDES C CLASS 2013 AMG

16 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 20:28 ,

MERCEDES E CLASS 250

14 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 16:59 ,

Mercedes Benz C Class 220 Cdi - Manual 6+R - Servisin e krye

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 21:32 ,

Passat Rline

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 21:21 ,

Shitet Mercedes Benz

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 20:33 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 19:12 ,

Shitet Mercedes Benz

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:58 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:57 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 17:38 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 10:03 ,

Mercedes E300 CDI BLUEETEC HYBRID 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 18:39 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 09:34 ,

Mercedes c -class 200 cdi avagard

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 19:52 ,

Shitet Golf 8 2022 / DSG / 1.5 eTSI 150ps / 8000km / hybrid

30 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Qer 18:43 ,

MERCEDES C250 ��

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes e class | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione