Misubishi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

04 Jan 19:40 ,

Mitsubishi pajero 2.8 misubish pajero

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Dhj 16:18 ,

Misubishi L300 2.5 TD

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 16:53 ,

Jam i interesum per nji centralin

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Tet 20:04 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 21:28 ,

misubishi carizma

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim