Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel aster | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 745
BMW , 9
Peugeot , 8
Audi , 4
Renault , 4
Fiat , 3
Ford , 2
Seat , 2
Bugatti , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1
Daewoo , 1
GMC , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel aster,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel aster Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:45 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:45 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

Shitet Peugeot 206 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:33 ,

Opel astra 1.9 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:02 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:06 ,

opel aster 1.7 disel 2005����

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 09:44 ,

SHES OPEL ASTER 1.8 BENZIN+PLIN RKS ME KLIM E RUJTUM

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 08:10 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 07:54 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 rks

4 300 EUR Price Reduced

22 Qer 01:33 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 23:34 ,

Shitet

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 04:10 ,

Hondai Getz

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:16 ,

Shes veturen

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 23:48 ,

VW Passat 2 1.8 gaz/benzin 1992

720 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:34 ,

Shitet Opel Aster 1.6 16V per pjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:31 ,

SHES OPEL ASTER 2017

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 10:11 ,

shes pjes per bmw e 46 aster fiat zafira pasat

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 16:06 ,

Aster 1.6benxin viti2001 rks 10muj

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 04:29 ,

Bmw e34

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 19:23 ,

Opel Aster H 3900 euro

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:04 ,

SHES OPEL ASTER 2017

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 12:08 ,

Opel Aster 1.7

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 12:08 ,

Opel Aster 1.7

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 20:32 ,

Shitet opel aster 1.8 benzin 045 696 452

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Maj 00:27 ,

Shitet opel astra 1.7 Dti

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 13:35 ,

opel aster

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 20:32 ,

Shitet ndrrohet Renault kangoo 1.9 diesel ne gjendje te mir

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 17:33 ,

Shetie opel astra

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 11:39 ,

Opel aster

6 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 22:43 ,

Shitet golf 4 1.9 TDI RKS

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 14:43 ,

Golf 4 GTI 1.8 Turbo 20V ( EURO 4 ) prej zvicres

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 02:52 ,

Passat cc

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:01 ,

Opel Astra

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 23:23 ,

SHES OPEL ASTER 1.6 DIZEL

8 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 21:14 ,

SHES OPEL ASTER 2017

9 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 18:23 ,

Opel Astra

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Mar 13:57 ,

shes opel aster g ngjendje shum te mir

11 211 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 11:26 ,

Vetur

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:39 ,

SHES OPEL ASTER 1.6 DIZEL 2017

9 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:36 ,

Opel aster 1.7 disel

630 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 11:51 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Mar 17:47 ,

Shes opel aster

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 17:04 ,

SHES OPEL ASTER 1.7 DIZELL I SA PO DOGANUAR

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 20:00 ,

shitet opel aster

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:22 ,

OPEL ASTER VITI 1992 BENZIN PLIN

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 21:16 ,

Shitet Opel Aster 1.4 Benzin

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 16:30 ,

OPEL ASTRA 2.0 DTCI V.P 2012 AUTOMATIK

72 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 09:45 ,

OPEL ASTER AUTOMATIK 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel aster | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione