Opel corsa 1.2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 1079
Fiat , 21
Renault , 11
Ford , 10
Peugeot , 4
Audi , 3
BMW , 2
Škoda , 2
TVR , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Artega , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa 1.2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa 1.2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:50
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 25.00€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 01:12 ,

Opel Corsa 1.2 Bencin 1 Vit Rks Klim Gjendje top

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN RKS - 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 ,

Opel Corsa C viti prodhimi 2002 Euro4 1.2 Benzin Pa Dogan

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:59 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:05 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:24 ,

Opel corsa 1.2 benzin 2003 me klimē

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:50
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 25.00€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:29 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:14 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin, ne gjendje shume te mire

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:24 ,

Shitet Opel Corsa C 1.2 benzin, 2004

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:23 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 08:20 ,

shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 08:13 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 14:51 ,

Shes Opel Corsa 1.2

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Qer 14:24 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

17 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Qer 09:38 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 08:54 ,

Opel Corsa 1.2 benzin

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:48 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 08:08 ,

Opel Corsa 1.2 cc

3 333 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 10:57 ,

OPEL CORSA 1.2 Rks

530 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 19:49 ,

Opel kadett

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 10:01 ,

Opel Corsa 1.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 22:09 ,

Opel corsa 1.2

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 22:09 ,

Shitet Opel Corsa C 1.2 benzin, 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 21:48 ,

Opel corsa d

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 21:07 ,

u shit!!

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 17:50 ,

Opel corsa 1.2benzin ��049 666 035

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 22:39 ,

E Shituur...

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 15:32 ,

I Shitur

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 10:45 ,

Pjese per Opel Corsa C 1.2 Benzin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 10:45 ,

Pjese per kto lloje te veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 23:36 ,

Opel corsa 1.2 ekotek vp 2000 pa dogan

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 08:34 ,

Shes Hyundai Tucson 2.0 crdi 4x4WD

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 12:06 ,

Shitet opell corsa

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 11:14 ,

Opel Corsa 1.2 super ne gjendje te mire

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 12:39 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 12:38 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 13:20 ,

Shitet opel corsa ne gjendje shum te mir

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 19:48 ,

Bmw e36

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 16:36 ,

Opel corsa

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 13:12 ,

U shit !

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 13:02 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin -99

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:42 ,

Opel Corsa 1.2 16v benzin

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:20 ,

Opel corsa

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 13:03 ,

Shitet Opel Corsa D 2006 1.2 benzin

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 11:47 ,

opel corsa

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 21:42 ,

Opel corsa 1.2

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa 1.2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione