Passat cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 12
Ford , 6
BMW , 5
Opel , 5
Škoda , 5
Mazda , 4
Peugeot , 3
Renault , 3
Smart , 3
Citroën , 2
Seat , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Hyundai , 1
MG , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat cc , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat cc Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:27
Linku:
,

Passat CC 2.0 tdi DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:58 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:31 ,

GJIP MAZDA CX7.DIESEL , 4X4 ,RKS 8 MUAJ

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:11 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

VW Passat CC 2.0 Benzin Manuel Fuull Opsione 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:33 Shitorja ,

VW Passat Cc 2.0 Tdi Viti 2010 Me Dogan Veq 8888€

8 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:24 ,

VW PASSAT CC 2.0TDI PREMIUM FULL EXTRA

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:38 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG 2009 FULL EXTRA

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:29 ,

PASSAT CC 2.0 TDI DSG

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2100 € ��

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27
Linku:
,

Passat CC 2.0 tdi DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 ,

Passat CC 2.0 TDI DSG R-Line Full Full Extra 85mi Km

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 21:04 ,

PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIK PANORAM DOGAN HOMOLOGIM - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:59 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:36 ,

Passat CC

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:02 ,

BMW X5 3.0 D XDrive Sport 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:27 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI Automatik 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 ,

Peugeot 3008 1.6b automatik

7 290 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:02 ,

Skoda Fadia 1.9tdi 2005

3 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:52 ,

Passat CC 2.0 DSG

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:58 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:21 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:20 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:22 ,

SHITET VW CC 2013 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 22:37 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 18:15 ,

VW Passat CC 2.0 TDI Automatik DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 14:34 ,

Passat cc TDI 2.0

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 13:44 ,

Peugeot 106 shum e ruajtur

730 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 12:57 ,

Passat CC 2.0TSI 240ps 2010 R\Line isapo doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 09:24 ,

Pasat CC Rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 09:20 ,

Pasat CC Rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 19:00 ,

Shitet apo nderrohet alfa romeo 156 1.9 jtd rks lekur navi

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:59 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 16:16 ,

Vw Passat CC 2011 Automatik DSG prej Zvicrres

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 12:55 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Mar 12:20 ,

Passat CC

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 11:51 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 14:14 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 10:08 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 15:14 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Mar 14:39 ,

Bmw x1

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 10:25 ,

PASAT CC 2.0 Rks 2010 AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:52 ,

VW PASSAT CC 1.8 TSI Automatik DSG 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 19:45 ,

Passat cc

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:21 ,

Peugeot 308 2.0HDI 163 ps automatik 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 15:58 ,

Shitet Passat CC 2.0 2012 , model 2015

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat cc | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione