Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

S class - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 61
BMW , 36
Opel , 18
Ford , 12
Renault , 8
Citroën , 7
Peugeot , 7
Hyundai , 5
Škoda , 5
Seat , 4
Bentley , 3
Jaguar , 3
Lancia , 3
Suzuki , 3
Dacia , 2
Daihatsu , 2
Fiat , 2
Honda , 2
MINI , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Ferrari , 1
Jeep , 1
Maybach , 1
Nissan , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S class,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj S class Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Vetura , Gjilan

Vw polo 2001

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6

9 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:13 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:12 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:02 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:45 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:33 Vetura , Prishtinë

Mercedes S-350

18 500 EUR

Dje 07:28 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 16:38 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 14:17 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 06:01 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec AMG Line 2013 Automatik 9g Tronic

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 04:54 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2013 ���� - Me Dogan

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 12:03 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Sht 22:33 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.9 TDI 1 VIT RKS 2010

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 22:30 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:37 Vetura , Prishtinë

Shes AUDI A3 , 2.0TDI-Stronic 2016

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:20 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 11:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 19:24 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz 450 SE W116

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:47 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 40d Xdrive 2011 Face/Lift

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:30 Vetura , Prishtinë

MERCEDES S 350 dizel , Tabela RKS

26 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 10:19 Vetura , Prishtinë

Honda civic

7 899 EUR

15 Sht 15:32 Vetura , Mitrovicë

Mercedes E-Class 220D 2017

16 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Sht 16:34 Vetura , Pejë

Dyer per S class 2014 e para dhe e mbrapa

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 08:15 Vetura , Gjakovë

A200 Benzine-gaz Automat Nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 05:55 Vetura , Gjilan

Opel insignia

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 18:57 Vetura , Prishtinë

Skoda Roomster 2015 Me 5 Ulse

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Sht 13:34 Vetura , Prizren

Audi a3

8 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 11:48 Vetura , Gjilan

Merces Benz S350 2017 136.000KM

48 000 EUR

06 Sht 09:28 Vetura , Gjakovë

Mitsubishi L200

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 17:56 Vetura , Pejë

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 13:43 Vetura , Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gush 13:13 Vetura , Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 10:53 Vetura , Ferizaj

Golf 4 1.9 disel

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 17:45 Vetura , Gjilan

Range rover

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 08:19 Vetura , Prizren

MERCEDES S CLASS 550 2017 BENZINE

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 16:17 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG R LINE 4MOTION

22 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Gush 11:51 Vetura , Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 13:04 Vetura , Prishtinë

Suzuki jimny 1.5

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 03:57 Vetura , Prizren

Golf VII - 7. TDI 2.0

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj S class | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • s class në kategorinë Vetura | Opel
  • s class në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 320
  • s class në kategorinë Vetura | Maserati
  • S class në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | S-Class
  • S class në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • s class në kategorinë Makina
  • S class në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | G-Class
  • S class në kategorinë Vetura | Audi | S-modele
  • s class në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • S class në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione