Suzuki jimny | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Sot 16:11 ,

Mercedes-Benz ML 270cdi automatik 4x4

3 890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 ,

Suzuki Jimny 1.3B 4X4 2011

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:11 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

12 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:47 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:46 ,

Mtsubishi Pajero 2.5

2 777 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 11:08 ,

Mercedes Vito Viano 113 CDI 2014 me 9 ulese

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 21:05 ,

Sprinter 416

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 21:02 ,

Shes ose ndroj golf eos 6 2.0tdi rks 1vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 15:30 ,

Kerkoj suzuki vitara ose jimny

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 11:36 ,

Kerkoj j gjip der 4000euro

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 10:23 ,

Kerkoj suzuki jimny

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Korr 22:30 ,

Shes gjipin Suzuki Jimny

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Korr 11:08 ,

Suzuki jimny

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Qer 22:50 ,

suzuki jimny 1.5 ddis DIZEL

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Mar 17:39 ,

Suzuki jimny 1.5 DIZEL

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Shk 20:51 ,

shitet suzuki jimny 1.5 DIZEL

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Nën 12:23 ,

Suzuki Jimny

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Pri 21:08 ,

suzuki jimny 1.5 ddsi diezel

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 11:36 ,

Shes Suzuki Jimny -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:51 ,

Suzuki Jimny 1.3 benzin

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Dhj 14:35 ,

Guma te dimrit Suzuki Jimny

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 12:18 ,

Suzuki Jimny viti 2004 cabrio

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Qer 21:52 ,

Suzuki

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Dhj 18:19 ,

Suzuki jimny 1.3 2001 4x4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 21:55 ,

Suzuki 4x4 jimny

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 21:29 ,

Suzuki Jimny -00

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999


Në fillim