audi a4 quattro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 248
Opel , 6
BMW , 4
Škoda , 4
Ford , 3
Renault , 3
Hyundai , 1
Jeep , 1
MG , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4 quattro,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a4 quattro Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:10 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:34 ,

BMW 116 - 2007 - 1 VIT RKS

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 ,

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 6 SHPEJTSI FACELIFT -2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 ,

AUDI A4 S4

3 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:17 ,

Audi. A4 2.0TDI Automatik viti 2014 Me Dogan Dhe Homologim

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 ,

Audi A4 2.5 TDI Quattro Viti 2002 Rks 4muj Manual 6shpejtsi

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:01 ,

Audi A4 2.5 TDI Quattro Viti 2002 Rks 4muj Manual 6Shpejtsi

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:55 ,

Audi A4 3.0 Quattro 272ps

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:52 ,

BMW 1 - 2007 - 1 VIT RKS

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:52 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:16 ,

Audi A4 3.0 Virtual Sline Quattro

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 18:18 ,

Audi A4 3.0 Quattro

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 13:48 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 12:07 Shitorja ,

Audi A4 3.0 TDI -Quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:59 ,

Audi A4 3.0 TDi Quattro 218ps Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 10:55 ,

Audi A4 3.0 tdi stronic quattro viti 28.12.2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 10:46 ,

Audi A4 Quattro 3.0

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 08:08 ,

audi a6 c5 shum e ruajtur

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:43 ,

Toyota Avensis dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 12:45 ,

Audi A4 2.5 quattro (4x4)

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 10:05 Shitorja ,

2013 AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:35 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 19:37 ,

Audi a4 quattro 4x4 1.9 tdi

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Pri 18:59 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 11:39 ,

Audi A4 3.0 tdi quattro FACELIFT

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 08:27 ,

AUDI A4

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:12 ,

AUDI A4 2014 2.0 AUTOMATIK FULL OPSION��

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 16:49 ,

AUDI A4 2.0 TDI DPF

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 16:47 ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:34 ,

Audi a 4

99 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 12:23 ,

#Audi A4 Allroad 3.0 Quattro 245 ps

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:51 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 16:32 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 04:37 ,

Audi

1 EUR

13 Mar 22:04 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 16:37 ,

Shitet Audi A4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 12:25 ,

Audi A4 3.0 Tdi Quattro

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 18:14 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 18:14 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Mar 20:21 ,

Audi a4

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Mar 22:38 ,

Audii a6 3.0 v6 quattro 4x4 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 15:42 ,

Shitet Audi A4 2.5 quattro Automatik

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 22:11 ,

Shes Audi A4 3.0TDI Quattro 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 22:50 ,

Audi a4 2.0 Quattro Allrad

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 16:24 ,

Audi A4 B8 FACELIFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 11:19 ,

Audi a6 quattro matrix i shitur

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 16:02 ,

Audi A4 Allroad 3.0 TDI 245PS Quattro - Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 quattro | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione