blinduar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Jeep , 7
BMW , 6
Audi , 5
Toyota , 3
Aixam , 1
Hummer , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe blinduar,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj blinduar Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Maj 13:43 ,

I BLINDUAR! BMW 530D, 2001, E39 - NDËRROHET / SHITET

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 21:38 ,

PJES PER TOYOTA LAND CRUSER 100 - 4.2- I BLINDUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 19:41 ,

Kerkoj Xham me porosi te blinduar per Autoveture

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 01:03 ,

Passat i Blinduar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 16:38 ,

Jeep cherokee e BLINDUAR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Shk 20:34 ,

X5 i blinduar

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:55 ,

Shitet Jeep i blinduar

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Nën 17:10 ,

Shes Phaeton 3.0tdi V6 (i blinduar) 2009

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 13:18 ,

Der blinduar

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 12:32 ,

Bmw 540i e blinduar 286PS

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 23:06 ,

Shitet / ndrrohet Mercedes Benz E200 2017 52xxx KM

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Korr 20:36 ,

Jeep i blinduar

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 12:52 ,

shitet vetura Jeep i blinduar

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Pri 17:30 ,

Jeep shiroka 2.5 dizell i blinduar

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 19:04 ,

Mercedes S500 dizel

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 13:33 ,

Phaeton 3.0v6

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 14:36 ,

Audi a8 w12 i BLINDUAR B7+ Presidencial OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 23:04 ,

Shitet Urgjent Mercedes S350

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 20:54 ,

Shitet

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 18:10 ,

G CLASS BLINDUAR

77 777 777 777 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 18:07 ,

Mercdes G-class

15 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Dhj 18:20 ,

Hummer H1

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 13:36 ,

Mercedes benz i blinduar B7.

24 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Nën 16:13 ,

G clas blind b6

100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 21:47 ,

MERCEDES S350 NDRROHET

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 20:38 ,

kontinjer i blinduar me 4 dyer

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 15:37 ,

Kombi

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Tet 16:30 ,

Mercedes Benz 350TD

3 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 00:06 ,

Renault Scenic

2 880 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 17:52 ,

bmw 730

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 16:28 ,

VW T4

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:27 ,

MERCEDES S350

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 23:36 ,

Opel Movano 2006

2 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 20:26 ,

MERCEDES S350

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 17:47 ,

Land Rover Discovery

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Jan 21:02 ,

Mercedes S350

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 10:30 ,

Shes deren e blinduar

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Jan 17:51 ,

LAND ROVER I BLINDUAR

24 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Dhj 17:51 ,

S 320 cdi Start stop Distronic Full full Extras

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 15:14 ,

Mercedes S class

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 17:37 ,

t5

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 14:59 ,

t5

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 14:23 ,

Volkwagen T4 - i BLINDUAR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 11:03 ,

Jeep 3.0.diesell. FULL I BLINDUAR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 13:51 ,

Mercedes Benz S

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 08:27 ,

Jeep 3.0. Diesell full i blinduar

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 22:39 ,

FLM MerrJep esht shitur Mercedes S300 D SLLON -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 21:49 ,

Mercedes 350

5 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 12:10 ,

SHITET I BLINDUAR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Gush 19:49 ,

SHES AUDI A8 2.5 -97 E BLINDUAR 045235559

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj blinduar | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

blinduar Blinduar

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione