Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e aksidentuar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 68
Audi , 61
BMW , 39
Renault , 23
Peugeot , 15
Fiat , 14
Citroën , 11
Seat , 9
Ford , 7
Toyota , 7
Mazda , 6
Škoda , 6
Chevrolet , 3
Volvo , 3
Kia , 2
Nissan , 2
Ferrari , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Infiniti , 1
Jaguar , 1
Porsche , 1
Saab , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e aksidentuar,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj e aksidentuar Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:51 Vetura , Drenas

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 18:51 Vetura , Shtime

Blejm Vetura Rks Aksidentuar pa Dogan Defekt Etj

1 859 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura , Shtime

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:46 Vetura , Klinë

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan etj

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:46 Vetura , Burim

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:41 Vetura , Dragash

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:41 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:01 Vetura , Pejë

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

1 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:00 Vetura , Therandë

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:23 Vetura , Ferizaj

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Mar 13:59 Vetura , Skenderaj

Shes Opel Zafira 1.7 CDTI (TI-t kuqe )

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 10:24 Vetura , Lipjan

Blejm Vetura Rks pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:25 Vetura , Mitrovicë

Bmw 320 Sport Line

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 06:24 Vetura , Skenderaj

Opel Astra G 1.7 e aksidentuar

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 00:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi Q2 Automatic

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 12:14 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Mar 10:32 Vetura , Malishevë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 04:47 Vetura , Vushtrri

shkoda fabia 1.6 TDI

1 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:43 Vetura , Vushtrri

shkoda fabia 1.6 TDI

1 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 20:03 Vetura , Klinë

GOLF 7 GTD

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:32 Vetura , Ferizaj

peugeot 508

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 17:59 Vetura , Vushtrri

SHES MERCEDES A CLAS

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Shk 10:44 Vetura , Prishtinë

Mercedes C-Class 220 Avantgarde Blueefficiency

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Shk 11:56 Vetura , Vushtrri

Mazda 121

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Shk 10:12 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet GLK 250 Diesel 4-matic 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 11:10 Vetura , Skenderaj

Opel Astra G 1.7 e aksidentuar

899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 22:48 Vetura , Mitrovicë

Vetur

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 12:57 Vetura , Ferizaj

Shitet motorri i renos skenik 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 02:21 Vetura , Ferizaj

Shitet reno skenik per pjes

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 00:13 Vetura , Ferizaj

Shes vetiren per pjes

750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 19:46 Vetura , Lipjan

Mercedes e220 CDI

1 080 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 20:38 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Nën 20:38 Vetura , Ferizaj

shitet vetura C3 1.0 benzin

3 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Nën 10:04 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura per pjes

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Nën 15:55 Vetura , Pejë

BMW 118D 2008 2.0 143PS (278,XXX KM), cmimi negociueshem

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 20:25 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 12:39 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 20:59 Vetura , Malishevë

Pasat 1.9

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Tet 01:02 Vetura , Prishtinë

VW touran anglez

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 17:01 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Vetura BMW 320 TD e Aksidentuar

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 23:20 Vetura , Drenas

Vetur e aksidentuar

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 19:08 Vetura , Gjakovë

Shitet Caddy

2 990 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 18:29 Vetura , Gjilan

Seat inca

55 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 12:39 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz E270 CDI Automatik Full Opcion

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 09:36 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C4 1.6 Automatik "Exclusive"

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 08:43 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel rks e aksidentuar

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e aksidentuar | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione