Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

karrika - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 5126
Mercedes-Benz , 1291
Audi , 1162
BMW , 1130
Opel , 711
Peugeot , 223
Renault , 158
Ford , 155
Škoda , 122
Citroën , 117
Fiat , 83
Seat , 75
Land Rover , 67
Alfa Romeo , 65
Volvo , 55
Hyundai , 54
Jeep , 50
Nissan , 42
Suzuki , 30
Mitsubishi , 30
Chevrolet , 28
MINI , 21
Acura , 20
Chrysler , 18
Mazda , 16
Kia , 16
Smart , 16
Jaguar , 15
Porsche , 11
Dodge , 10
Saab , 10
Toyota , 9
Rover , 9
Lancia , 7
Alpina , 5
Subaru , 5
Ssangyong , 4
Honda , 4
Isuzu , 3
Dacia , 3
Cadillac , 3
Daewoo , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 2
Bentley , 2
Lada , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe karrika,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj karrika Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:10
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi Q5

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:56 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon 2.0 TDI Automatik

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 Vetura , Prizren

Tenda, tavolina , karrika dhe dekore

35 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:31 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2007 me klim ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:30 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI model 2008 me klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:27 Vetura , Pejë

Shes pasat 2.0tdi dsg full ekstra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:26 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI DSG AUTOAMTIK 2014 R.line

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:20 Vetura , Ferizaj

��•SHiTET PASAT 3C 2.0 TDii -2005-RKS EXTRA NDRRiM��

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:12 Vetura , Prishtinë

������Citroen Berlingo 1.6HDI 2008 me Klim������

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Vetura , Ferizaj

Audi Q5

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 Vetura , Pejë

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG PANORAM RKS 1VIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 Vetura , Pejë

AUDI A4 3.0 TDI MATRIX FULL EXTRA RKS

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:50 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW X5 3.0D AUTOMATIK

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 HIGHLINE 2016 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 S LINE 12/2017 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.6 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 12.2017 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2018 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI S LINE 12/2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI S TRONIC 3x S LINE 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf VII SPORTSVAN AUTOMATIK 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C200 AVANTGARDE,

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 35 TDI S TRONIC 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C200 AVANTGARDE

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA XL 2.0 TDI VITI 2013 PA DOGAN MANUEL 6 SHPEJCI

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:09 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 diesel

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:58 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2.0 GTD i doganuar

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Vetura , Pejë

Golf 6 2.0 TDI 2012 Bluemotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 Vetura , Pejë

Toyota 4 Runner

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 Vetura , Ferizaj

Audi a6 Matrix 3.0 TDI Quattro automatik facelift 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura , Ferizaj

Audi a5 3.0 TDI Quattro automatik sportback

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:21 Vetura , Ferizaj

Audi a4 Matrix 2.0 TDi Quattro automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 Bi-TDi Sound system Quattro automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Vetura , Ferizaj

Golf 7 R-line 2.0 TDi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - 2.0 DIZELL - XDRIVE - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:15 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA - AUTOMATIK - ECOTEK - KLIMATRONIK - RKS -

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:13 Vetura , Prishtinë

➖Skoda Octavia VRS

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 Vetura , Prizren

Opel zafira 1.9 cdti

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:59 Shitorja Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 1.9 TDI S/LINE 249223 km Extrem e Rujtne

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 Vetura , Gjilan

Golf 6

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Vetura , Pejë

Vw Tiguan 2.0 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Polo 1.4TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:57 Vetura , Ferizaj

Audi a3

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:42 Vetura , Prishtinë

Nissan King Cab 2.5 TD Viti 2000 Pa Dogan Ne Super Gjendje

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:34 Vetura , Prishtinë

BMW 730d RKS AUTOMATIK 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2012 AUTOMATIK 3.0 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2011 RKS 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj karrika | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione