Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

minibus - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 17
Renault , 9
Ford , 6
Isuzu , 5
Toyota , 4
Citroën , 3
Audi , 2
Chrysler , 2
Peugeot , 2
Kia , 1
KTM , 1
MINI , 1
Opel , 1
Pontiac , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe minibus,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj minibus Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:13 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 00:41 Vetura , Fushë Kosovë

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 00:15 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 12:03 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

15 800 EUR

29 Pri 23:02 Vetura , Vushtrri

shes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 22:08 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Pri 10:16 Vetura , Prishtinë

minibus

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
28 Shk 04:50 Vetura , Prishtinë

ford transit minibus diesel me klim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 10:24 Vetura , Prishtinë

Ford minibus me klim 13 vende

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:50 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Golf 4 4 motion

18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

15 Jan 10:19 Vetura , Vushtrri

Minibus Mercedes 208

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 11:46 Vetura , Mitrovicë

MINIBUS 9 vendesh VOLKSWAGEN CARAVELLE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 20:38 Vetura , Ferizaj

VW minibus 7+1 ulse fabrikisht

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 20:38 Vetura , Ferizaj

VW minibus 7+1 ulse fabrikisht

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 17:23 Vetura , Viti

Mercedes 412 MINIBUS shitet

7 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 23:37 Vetura , Vushtrri

Shes minibus 409 3.0 16 ulse librez regjistrim skadum boj ed

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Tet 03:51 Vetura , Ferizaj

citroen c4 picasso blue hdi120 exclusive

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Sht 23:53 Vetura , Burim

Shitet Minibus 18+1

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 13:04 Vetura , Vushtrri

shes minibus 409 mersedec ose boj edhe ndrrim me iveko

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Sht 18:54 Vetura , Vushtrri

Minibus Iveco

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 14:42 Vetura , Vushtrri

Shes minibus mersedec 2.4 matorrin origjinal vetin qmimi me

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 17:14 Vetura , Besianë

Shes minibus iveco 96

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Korr 23:01 Vetura , Gjakovë

VW LT35 KOMBI per 12 Persona I doganuar

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 21:54 Vetura , Malishevë

Minibus me qera

22 Qer 21:00 Vetura , Vushtrri

Minibus

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 20:45 Vetura , Vushtrri

Minibus

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 01:23 Vetura , Dragash

Minibus

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 12:32 Vetura , Gjilan

Minibus

10 Pri 12:03 Vetura , Prishtinë

Minibus Mercedes

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 17:37 Vetura , Vushtrri

Shitet minibus mercedes 207

1 700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 21:02 Vetura , Vushtrri

shes minibus 409

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Nën 11:46 Vetura , Vushtrri

shitet minibus ne gjendje te mir 409D 17 ulse librez boj edh

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 11:45 Vetura , Vushtrri

Minibus Mercedes 410 Me Klim

5 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 22:36 Vetura , Vushtrri

Minibus Mercedes 410 Me Klim

5 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 21:15 Vetura , Prishtinë

Minubus

9 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 22:21 Vetura , Prizren

Volkswagen Caddy 2.0 TDI Maxi Kombi-EcoProfi BMT/7ulse AHK

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 12:04 Vetura , Prishtinë

Shes minibus-in

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 16:56 Vetura , Deçan

Mercedes bus 312 D

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 17:09 Vetura , Deçan

Shes minibus Mersedes 312 D 17 ulese

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 23:10 Vetura , Vushtrri

Minibus Mercedes 410 me klim

6 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 13:11 Vetura , Gjakovë

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Pri 00:06 Vetura , Prishtinë

Minibus

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Pri 10:13 Vetura , Therandë

SHITET KOMBI T4 me 9 ulse 1900

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 21:41 Vetura , Therandë

SHITET KOMBI T4 me 9 ulse 2100Euro

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 10:57 Vetura , Viti

Setra

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Mar 15:05 Vetura , Besianë

shes mini bus iveco 2.8 viti 97

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj minibus | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Minibus në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • minibus në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • minibus në kategorinë Makina
  • Minibus në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E-Class
  • Minibus në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • minibus në kategorinë Vetura | Ford
  • minibus në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • Minibus në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • minibus në kategorinë Vetura | Chrysler
  • minibus në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione