nisan micra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Nissan , 59
BMW , 4
Opel , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nisan micra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nisan micra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:44 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:43 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:43 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Shitet Nisan Micra 1.0 Benzin 2002 Shum i Mir

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

BMW 530D 258 Ps M Paket

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:04 ,

BMW 530 D M Paket 258 Ps 2011

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:10 ,

Shesim Pjes Per nisan micra 1989-2002

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:05 ,

Skoda fabia 2007

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:30 ,

Nisan micra 1.5 Dci ngjendje perfekte tipo top

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:18 ,

NISAN MICRA 2014

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 10:50 ,

Nisan Micra 1.5 Dci viti 2005 ngjendje perfekte 1 pronar

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 10:22 ,

Nissan Micra 1.0 2001

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 01:46 ,

Nisan Micra 2004 1.4Benzin AC ABS

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 12:28 Shitorja ,

I SHITUR

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 08:54 ,

Nisan Micra 1.5 DIZEL - VITI 2010

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 17:35 ,

Nisan Micra 1.0 Benzin

Histora e veturës

1 899 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 19:27 ,

Nisan micra

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 22:01 ,

Shitet Nisan Micra

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:30 ,

Nisan micra

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 09:52 ,

Shes Nisan micra dizel 1.5 rks 8 mui klim

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 07:00 ,

Shes ndrroj nisan micra 1.5disel 2004

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 22:55 ,

Nisan micra 1.5 dizell 6muj rks

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:04 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 19:30 ,

Nisan Micra

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Tet 10:23 ,

sshitet nisan micra

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 19:03 ,

Nissan micra dizel 2004

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:04 ,

Nisa Micra

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:16 ,

Nisan

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 07:20 ,

Shes nisan micra

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 22:21 ,

Nissan Micrra

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 14:57 ,

1200

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 21:31 ,

nisan

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 15:10 ,

Nissan Micra per pjes dhe komplet

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 10:53 ,

Nisan micra

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 20:19 ,

Vetur

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Gush 16:55 ,

Nisan micra 1.5 disel

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 21:44 ,

Nisan Micra

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 11:21 ,

Nisan Micra

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Qer 01:01 ,

Veq lodhesh

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Qer 09:52 ,

Shes Nisan Micra

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 21:31 ,

===== u shiten =====

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 13:45 ,

Shitet Nisan Micra

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 19:28 ,

Shes nisan micra

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 22:18 ,

Ndrrohet me nje kerr me vler mat madhe

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 20:52 ,

Nisan Micra

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 23:41 ,

Shitet

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 13:14 ,

Nisan Micra 1.5 Dizel rks

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nisan micra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Nisan micra Nisan micra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione