Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

s40 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Volvo , 93
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe s40 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj s40 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Maj 03:10 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Lipjan

VOLVO S40 2.0 diesel 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:09 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Fushë Kosovë

Volvo s40 pa dogon 2001 automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 16:31 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

SHITET VOLVO S40 2.0 DIESEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 02:28 Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Prishtinë

Shitet & Ndrrohet volvo s40 2010 1.6 dizel

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 21:46 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Pejë

Volvo S40 1.9 D 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 20:18 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Pejë

Volvo

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 09:52 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Burim

Volvo S40 1.9 D 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 21:20 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

Shitet Volvo s40 1.9 1 vit regjistrim

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 21:17 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

Shitet Volvo s40 1 vit regjistrim

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 07:35 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

Volvo s40 per shitje

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Tet 11:20 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prizren

Shitet Volvo S40 19D , Diesel . Viti 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Sht 19:18 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Dardanë

Volvo S40

38 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 08:12 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Lipjan

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 23:24 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Viti

Shitet volvo s40

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 13:01 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Vushtrri

Shes veturen volvo s40

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:59 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

Volvo S40 1.9 Dizel

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 09:44 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Gjilan

Volvo s40

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 00:53 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

Volvo

5 300 EUR

13 Tet 20:41 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Skenderaj

Shitet volvo S40 dizell viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 17:22 Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Ferizaj

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Sht 12:25 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Mitrovicë

U shit..

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 19:50 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Ferizaj

Volvo s40

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 13:01 Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Ferizaj

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Jan 22:27 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Mitrovicë

Volvo s40

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 15:23 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Fushë Kosovë

Shitet Volvo S40 1.6 D Drive 2010 Modeli 2011

7 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 20:05 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Mitrovicë

Volvo S40 dizel 1.6

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:38 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Ferizaj

Shes pjes per volvo s40. v40 1.9 turbo dizell

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Tet 21:46 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Ferizaj

Shes Volvo s40 naft viti 2004 regjistrim 11 muj me

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:43 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Ferizaj

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 10:19 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Ferizaj

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 19:08 Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Prishtinë

Volvo S40 1.9 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:26 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Drenas

Shes veturen

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Korr 23:27 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Klinë

Volvo

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 21:51 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Fushë Kosovë

Shes Volvo S40

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 13:46 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Pejë

Shes Pjes Per Volvo S40

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 20:31 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Ferizaj

volvo 2.0b rks i skadum viti 2003 klim

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:20 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Vushtrri

volvo viti 2005 (u shit flm )

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 22:01 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Mitrovicë

Volvo s40 2003

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 17:12 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Mitrovicë

Volvo s40 1.9td 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Nën 22:37 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

Shes volvo s40

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:18 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

Volvo S40 dizel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 20:43 Vetura  ·  Pejë

Kerkoj nje shtop majte per vetur Volvo S40 2008

03 Sht 11:19 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Viti

Vollvo s40

3 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 17:48 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Rahovec

Shitet Volvo S40 Diesel

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 11:45 Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Prishtinë

VOLVO S40 2.0 DIZELL RKS 1 VJET

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 17:45 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Ferizaj

Volvo s40 1.8 benzin

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 17:06 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

Volvo S40

02 Pri 11:30 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Pejë

Volvo s40 2008 rks 1.8 benzin

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 17:31 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Ferizaj

Volvo S40 / Model 2004

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:34 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Prishtinë

Volvo S40

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj s40 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

S400 S400 s400 s400 S400 S400 S400 S40 s40 S400 cdi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione