Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

veture - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1400
Opel , 622
Audi , 383
BMW , 294
Renault , 250
Peugeot , 231
Ford , 161
Fiat , 143
Citroën , 134
Hyundai , 78
Škoda , 66
Seat , 65
Nissan , 43
Chevrolet , 42
Alfa Romeo , 30
Kia , 30
Volvo , 27
Toyota , 26
Chrysler , 24
Land Rover , 22
Mitsubishi , 20
Jeep , 20
Honda , 19
Mazda , 17
MINI , 14
Smart , 14
Suzuki , 12
Acura , 12
Dacia , 11
Rover , 10
Jaguar , 7
Dodge , 7
Daewoo , 7
Aixam , 5
Ssangyong , 4
Alpina , 4
Porsche , 4
Zastava , 3
Subaru , 3
Maserati , 2
Cadillac , 2
Saab , 2
Artega , 2
MG , 2
Infiniti , 2
Daihatsu , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Plymouth , 1
Wiesmann , 1
NSU , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe veture,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj veture Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online

Sot 21:31 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 GTD i doganuar

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:29 Vetura , Besianë

Mercedes Benz C220 CDI (motor EVO)VITI 2005 ne super gjendje

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:19 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2.0 GTD i doganuar

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:04 Vetura , Prishtinë

Audi a4b9 2.0tdi s-tronic 2018 (privat) boj ndrrim

22 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 Vetura , Prishtinë

Passat B8 1.6 TDI AUTOMATIK PA DOGAN

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 Vetura , Prishtinë

I SHITUR ��

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 Vetura , Prizren

Seat ibiza 1.4 TDi 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:28 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat 2.0 TDI Automatik

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:15 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:49 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera 3.0D-Automatik -1 vit RKS

39 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 2015 Automatik S-line 2.0 pa dogan

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:37 Vetura , Gjilan

Renult Clio 1.4 Benzin V.p2002 Rks 2 Muj

1 740 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:27 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT AUTOMATIK 136.000 KM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:27 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:26 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 Vetura , Prizren

Shitet Opel Astra H

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:52 Vetura , Besianë

Mercedes benz C220 CDI (Motor EVO) VITI 2005 RKS

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:42 Vetura , Mitrovicë

Golf 3

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:40 Vetura , Prishtinë

Rks gjendje perfekte

29 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI VITI 2014 Model AllTrack pa Dogan

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:01 Vetura , Prishtinë

BMW X1 Xdrive 18d Automatik-Panorama

19 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:49 Vetura , Gjilan

T4 1.9 TDI 210 mij km

2 650 EUR

Sot 17:41 Vetura , Prizren

Audi A3 2.0 TFSI LIMOUSINE QUATTRO S -TRONIC PREMIUM SPORT

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:41 Vetura , Gjilan

SHITET GOLF 5 FSI 1.6 SPORTLINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:40 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura Citroen C3

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 Vetura , Prishtinë

PASAT 1.9 TDI 4 MOTION

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:32 Vetura , Gjilan

VW Polo 2014 ME DOGAN ����

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 Vetura , Prishtinë

Opel Astra J 2010 Diesel 2.0 Automatik DSG RKS 11/2023

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:31 Vetura , Rahovec

Veture

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:32 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF7 1.6TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:20 Vetura , Mitrovicë

PORSCHE CAYENN

27 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Vetura , Ferizaj

Shitet

8 500 EUR

Sot 16:10 Vetura , Prishtinë

MERCEDES A CLAS CDI,RKS, AUTOMATIK,VITI 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:46 Vetura , Gjilan

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG.7

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:20 Vetura , Prishtinë

Verura

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:19 Vetura , Prizren

Seat - ibiza 1.4 TDI 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Vetura , Burim

Shemi

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Vetura , Burim

shemi

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Vetura , Gjilan

TOURAN TRENDLINE 1.9 TDI DSG ���� Zvicr ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj veture | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Veture në kategorinë Makina
  • Veture në kategorinë Vetura | Toyota | Aygo
  • veture në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Veture në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Veture në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • VETURE në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • veture në kategorinë Vetura | Ford | Mondeo
  • veture në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 200 | C-Class
  • veture në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Veture në kategorinë Vetura | Mitsubishi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione