Mercedes | Skenderaj | Makina | Vetura

BMW , 10
Opel , 7
Audi , 6
Ford , 4
Renault , 4
Fiat , 2
Citroën , 2
Peugeot , 2
Kia , 1
Maserati , 1
Škoda , 1
Volvo , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:10 ,

Mercedes Vito 111cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:41 ,

MERCEDES C KLAS AUTOMATIK FACE LIFT 2012 1 VIT RKS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

Samsung M30, 64GB, 4GB RAM, 3 Kamera, faceid

135 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

VW Polo 1.4 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 10:51 ,

Reno laguna 2005

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 10:51 ,

Xhip mercedes

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 19:34 ,

Mercedes Vito 2.3diezel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:28 ,

Mercedes CLS --350 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 08:53 ,

mercedes

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 09:08 ,

shitet vetura mercedes ne gjendje te mir

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Maj 13:42 ,

III SHITUR MERCEDES E300 BLUETEC HYBRID 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 23:17 ,

Shes Veturen

1 050 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:06 ,

Mercedes B class 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:03 ,

Mercedes C 200 viti 2009

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 10:59 ,

mercedes C200

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 22:49 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 19:09 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 18:24 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 00:07 ,

Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 00:06 ,

Mercedes 190

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:42 ,

Mercedes CLK 200 Kompresor

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Pri 13:18 ,

Mercedes E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 19:34 ,

Shitet Mercedes 190

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 17:24 ,

Shes mercedes c klase 220 cdi 20.000€

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 08:33 ,

Shes Mercedes 2.5 Dizell Viti90 5shpejci Rks 1 Vit

1 450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 17:23 ,

Mercedesi

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Mar 15:12 ,

Mercedes E200

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:38 ,

Touran 1.9TDI 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 20:39 ,

mercedes vito cdi 111

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 23:30 ,

mercedes 190

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 16:58 ,

Mercedes 250d Rks skadum ndrroj

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 23:12 ,

Mercedes

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Shk 22:35 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKTE《《��

3 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 13:32 ,

pjese per mercedes 250

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:22 ,

Mercedes 250 d rks skadum mundsi ndrrime

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 17:43 ,

mercedes

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 16:04 ,

mercedes benz

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 18:26 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 19:00 ,

mercedes e200

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 15:21 ,

Mercedes benz E290

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:38 ,

Mercedes Xhip Ml 2.7

43 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 13:35 ,

Mercedes Benz 250D

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
11 Jan 16:16 ,

Mercedes Benz

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 12:58 ,

Peugeot double kabin

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 16:59 ,

shitet ose ndrrim me kerr ma tvogel

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 13:37 ,

Mercedes vito 109 cdi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 14:17 ,

mercedes benz

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione