Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mercedes-Benz , 37048
VW Volkswagen , 2607
Audi , 743
Opel , 697
BMW , 543
Peugeot , 189
Renault , 184
Ford , 178
Fiat , 164
Citroën , 129
Seat , 69
Škoda , 61
Acura , 52
Alfa Romeo , 48
Jeep , 40
Chrysler , 38
Nissan , 37
Land Rover , 35
Hyundai , 34
Volvo , 30
Ssangyong , 29
Toyota , 27
Smart , 24
Kia , 23
Mitsubishi , 23
Mazda , 20
Suzuki , 17
Daewoo , 17
MINI , 16
Aixam , 14
Lancia , 13
Chevrolet , 13
Dodge , 11
Rover , 10
MG , 10
Jaguar , 9
Honda , 9
Daihatsu , 8
Alpina , 7
Dacia , 6
Bentley , 6
Porsche , 6
Isuzu , 4
Lada , 4
Artega , 4
Lotus , 3
Zastava , 3
Pontiac , 3
Infiniti , 3
Corvette , 3
Ferrari , 3
Cadillac , 2
Bugatti , 2
Subaru , 2
Piaggio , 2
Maybach , 2
KTM , 2
Buick , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Talbot , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Ligier , 1
Proton , 1
Lincoln , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
UAZ , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 20:21 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:21 Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:18 Vetura , Prishtinë

Mercedes ML

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:15 Vetura , Pejë

Mercedes Benz W124 E250 Diesel - 11 Muaj Regjistrim

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:15 Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:15 Vetura , Lipjan

Talbot Horizon 1.5 Benzin Automatik rks i qlajmrun

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:14 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 888 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:14 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:14 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:13 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes Benz 320 CDI

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:13 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E220 Cdi Blueefficiency

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz avangard c220 cdi

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 1.9 dizel 7ulse shitet urgjent 1vit rks

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Vetura , Lipjan

Land Rover 4x4 2.5 Turbo disel me Klim rks i skaduar

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:09 Vetura , Lipjan

Xhip Mercedes ml 4x4 3.2 Benzin plin dizne ka 8muj rks

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:01 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I POSARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 Vetura , Gjilan

mercedes c

9 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:47 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - MPACKET - NGA ZVICRA - FULL OPSION -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Vetura , Mitrovicë

Mercedes vito me 6 ulse me dogan viti 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes R Clas 3.0 Evo

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:42 Vetura , Mitrovicë

Mercedes vito viti 2005 me dogan paguar

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:30 Vetura , Prizren

MERCEDES C 220 ME RKS

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96KW 131-PS 1-VIT RKS VITI 2009.

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:21 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:20 Vetura , Ferizaj

Mercedes C-Class AUTOMATIK 2013 Vetem Me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 Vetura , Prishtinë

CITROEN C-ELYSEE 1.6 DIESEL 2017 RKS

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:19 Vetura , Prishtinë

Mercedes C-Class CDI AUTOMATIK 2013 Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Vetura , Prishtinë

Opel agila 1.0 benzin clim etj shitet urgjent

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:17 Vetura , Prishtinë

Chevrolet orlando automatik-131mij-KM kalume

9 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:08 Vetura , Lipjan

shitet mercedes e 220 me vollon anglez

111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 Vetura , Prishtinë

Fiat Doblo Maxi 1.6d Multijet 16v

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 Vetura , Drenas

Mercdes c 220 i doganuar

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes C Class

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 Vetura , Gjakovë

Mercedes benz Sprinter 316 CDI 2011 Pritche 7 Persona

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:58 Vetura , Drenas

Mercdes c 220 cdi 1 vit rks

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:58 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C KLASS 180 CDI BLUTEC VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI PANORAM VP 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:58 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E KLASS 220 CDI BLUTEC VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Vetura , Dardanë

MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011 / Ndrrim i Mundshem

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:56 Vetura , Vushtrri

VW CADDY 1.9 TDI / Viti 2006/ Me KLIMË

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:55 Vetura , Prishtinë

Mercedes C220 CDI - AUTOMATIK - Regjistrim - 11 - Muaj

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:48 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 SPOTSVAN 2.0 AUTOMATIK

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:45 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz R 320 Cdi 4 Matic, i sapo ardh nga Anglia

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 Vetura , Prishtinë

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:39 Vetura , Pejë

Mercedes 190

2 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • mercedes në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • mercedes në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLA-Class
  • mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLC-Class
  • Mercedes në kategorinë Vetura | Renault | Clio
  • mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | S 250 | S-Class
  • mercedes në kategorinë Makina
  • mercedes në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • mercedes në kategorinë Makina
  • mercedes në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione