Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat 1.9 - Vetura Të gjitha në Skenderaj

Acura , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat 1.9,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat 1.9 Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:51 Vetura , Skenderaj

Passat B5 1.9 T(DI) 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 04:36 Vetura , Skenderaj

��Shitet ose ndrrohet passat b5 1.9 t(DI) ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 23:17 Vetura , Skenderaj

AUTO BARTJE 24 h 049589654

2 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 23:49 Vetura , Skenderaj

Passat B5.5 1.9 TDI (DI tkuqe)

999 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Sht 13:13 Vetura , Skenderaj

Shitet passat 1.9 automatik 045830361

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 13:06 Vetura , Skenderaj

Shitet passat 3C 1.9 TDI vp 2006 pa dogan

2 000 EUR

18 Mar 11:01 Vetura , Skenderaj

Passat 1.9 dizell me regjistrim motorr golfit 4

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 12:22 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj Passat B5 Dizel 1.9 Automatik

4 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 21:58 Vetura , Skenderaj

SHITET MOTORRI 1.9 TDI DIZELL

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 17:27 Vetura , Skenderaj

Shes passat 1.9 turbo dizell RKS i skaduar

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 15:52 Vetura , Skenderaj

Shes passat 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 21:52 Vetura , Skenderaj

Shitet passat B5

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 16:29 Vetura , Skenderaj

Shitet vw passat 3bg 1.9 tdi (DI te kuqe)

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 22:56 Vetura , Skenderaj

Shitet wv passat shum i mir dhe i ruajtur 1.9 dizel

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Gush 14:54 Vetura , Skenderaj

Passat

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Gush 13:26 Vetura , Skenderaj

Shitet passat b5 1.9 TDI automatik vp 2004

1 300 EUR

10 Korr 16:42 Vetura , Skenderaj

Passat

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 09:03 Vetura , Skenderaj

Passat 1.9 tdi 11 muj rks 4x4 me 6 shpejsi

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 21:39 Vetura , Skenderaj

VW Passat B5 1.9 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 23:10 Vetura , Skenderaj

Passat 1.9 TD(I) v.p 2000

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 05:01 Vetura , Skenderaj

Shitet Passati

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 05:01 Vetura , Skenderaj

Shitet Passati

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 05:01 Vetura , Skenderaj

Shitet Passati

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 05:01 Vetura , Skenderaj

Shitet passat

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 05:01 Vetura , Skenderaj

Shitet passat

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 20:47 Vetura , Skenderaj

Shitet Passati

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 22:30 Vetura , Skenderaj

PASSAT 2 1.9 DIZELL RKS SHUM I RUJTUN

12 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 21:07 Vetura , Skenderaj

Shitet Passati

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 17:49 Vetura , Skenderaj

Passat 3B 1.9 TDI

3 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 12:11 Vetura , Skenderaj

Passat 1.9 disel

1 180 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 19:57 Vetura , Skenderaj

Shes Passat

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 06:49 Vetura , Skenderaj

Passat 1.9 Diesel

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Pri 19:27 Vetura , Skenderaj

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:00 Vetura , Skenderaj

U shit flm merrjep

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:58 Vetura , Skenderaj

PASSAT B5

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 16:15 Vetura , Skenderaj

Passat 1.9 TDI (DI te kuqe)

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Gush 10:29 Vetura , Skenderaj

Shitet Passat 1.9 tdi

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 13:39 Vetura , Skenderaj

VW Passat

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 17:29 Vetura , Skenderaj

shes passat 1.9 dizell rks 11 muj rks

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 12:44 Vetura , Skenderaj

VW Passat

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 23:34 Vetura , Skenderaj

vw passat

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 19:25 Vetura , Skenderaj

Vento

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 12:49 Vetura , Skenderaj

Shes passat 2

870 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 17:17 Vetura , Skenderaj

passat 1.9 tdi dizell rks 6 muaj

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 13:10 Vetura , Skenderaj

Shes passat

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 10:43 Vetura , Skenderaj

Shes Passat 3B 1.9 TDI pa te kuqe

1 099 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 15:49 Vetura , Skenderaj

passat

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 09:57 Vetura , Skenderaj

VW Passat 1.9 dizel

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 18:45 Vetura , Skenderaj

passat

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 16:13 Vetura , Skenderaj

Shes passat 2

790 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat 1.9 | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione