Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 65515
Fushë Kosovë , 12379
Ferizaj , 3777
Gjilan , 3404
Prizren , 2150
Mitrovicë , 1442
Pejë , 1321
Vushtrri , 1173
Lipjan , 1160
Shfaqni të gjitha

Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni banesa të ndryshme për shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Ferizaj, Lipjan, Mitrovicë dhe gjithë Kosovën. Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave dhe veçorive të tjera për të gjetur banesën ideale për ju dhe familjen tuaj.

12 Korr 11:13
Linku:
,

Banes URGJENT

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:14
Linku:
,

Leshohet banesa me Qera ne shesh

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:02
Linku:
,

Banesa 60m2 kati 5 te MODEL SLLOVENIA

28 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Sot 14:04 ,

BANESA ME QERA TE SLLOVENIA SPORT

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:04 ,

⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:04 ,

Shitet banesa në Gjilan 95 m2

49 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:04 ,

Banes me qera ne Ulpiane 200E te Simfonija

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 14:03 ,

Banes afer sami frashrit

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:03 ,

SHITET BANESA TE SANTEA

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:03 ,

Penthouse me qira ne qender te qytetit!DELTA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150

Keni vendosur të zhvendoseni dhe jeni duke kërkuar të bleni apo të merrni banesë me qera? Shikoni shpalljet për banesa në shitje dhe me qera në Prishtinë, Lipjan, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën në mesin e 92.265 shpalljeve për banesa në shitje dhe me qera në MerrJep.com.

Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Gjej banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të kërkoni banesa në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në gjithë Kosovën. Kërkoni banesë në mesin e 92.262 shpalljeve  në lagje dhe komplekse të ndryshme si Dragodan, Royall Mall, Tregtia, Ulpianë, Rruga C, Bregu i diellit, Te qafa,  Lagjja e spitalit dhe shumë lagje tjera të Kosovës. 

Për të gjetur më lehtë banesë në qytetin apo lagjen tuaj të preferuar filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave dhe veçorive të tjera për të gjetur banesën ideale për ju dhe familjen tuaj.

Blej dhe shit banesa në MerrJep.com

Gjeni banesën ideale në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje të banesave dhe zgjedh lokacionin dhe modelin e preferuar të banesës në mesin e mijëra shpaljeve për banesa në MerrJep.com. Blej banesë në Prishtinë, Fushë Kosovë, Lipjan, Ferizaj dhe gjithë Kosovën.

Ndërsa nëse keni banesë për të shitur apo për të lëshuar me qera eja në MerrJep.com dhe regjistroni shpallje falas për të shitur banesën tuaj. Sigurohuni që të plotësoni formularin e regjistrimit duke përfshirë numrin e dhomave, sipërfaqen, lokacionin, katin në të cilin gjendet banesa që dëshironi të shisni apo ta lëshoni me qera.

Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet banesën tuaj


Në fillim