Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 92255
Fushë Kosovë , 15280
Ferizaj , 5679
Gjilan , 4126
Prizren , 3191
Mitrovicë , 2005
Vushtrri , 1984
Pejë , 1873
Gjakovë , 1667
Shfaqni të gjitha

Banesa në shitje dhe me qera. Gjeni listime të shpalljeve për banesa në shitje dhe me qera, krahasoni çmimet, analizoni informacionet, shikoni fotot dhe bëni tur virtual të banesave të listuara për shitje dhe qera në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni 10.4989 shpallje të listuara për banesa në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Ferizaj, Lipjan, Mitrovicë dhe gjithë Kosovën.


Përdorni filtrat për kërkim dhe zgjedhni nëse dëshironi të shihni shpallje për banesa në shitje dhe me qera nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive dhe bëni zgjedhjen ideale për ju dhe familjen tuaj.

07 Gush 22:59
Linku:
,

Shitet Banesa 119.5m2 Kati 2

72 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Gush 21:54
Linku:
,

Shitet Banesa në Velani - Puhiza 3

1 180 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 15:45 ,

Shiten 2 Banesa ne Vushtrri ne Hyrje.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 15:45 ,

Banesë me Qira ne lgj Lakrisht per Zyre Çmimi 700e Banes

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 15:45 ,

Banesë me qira në Arberi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:45 ,

Shitet Banesa ne Qender

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 15:45 ,

Banesa prej 2 dhomash në Arbëri

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:45 ,

Banesa me qera ne Ulpiane 210E te Teb Banka

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:45 ,

Banesa prej 155 m2 afer rruges Dardania

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:45 ,

BANESA ME QERA NË ULPIANË

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:45 ,

Banesa prej 70 m2 F.Kosove te Murebesti

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 15:44 ,

Leshohet banese me qira Te Qafa

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Keni vendosur të zhvendoseni dhe jeni duke kërkuar banesa në shitje dhe me qera? Shikoni shpalljet për banesa në shitje dhe me qera në Prishtinë, Lipjan, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën në mesin e 10.4989 shpalljeve për banesa në shitje dhe me qera në MerrJep.com.


Banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën


Gjej banesa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën.


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të kërkoni banesa në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan, Pejë, Gjakovë, Ferizaj dhe gjithë Kosovën.


Kërkoni banesa në shitje dhe me qera në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave dhe vendndodhjes dhe gjeni banesën që i përshtatet specifikave dhe kushteve tuaja shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.com!


Regjistro shpallje për banesa në shitje dhe me qera në MerrJep.com


Posedoni banesa dhe doni ti listoni ato në shpalljet për banesa në shitje dhe me qera? Ju jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com ju mundëson të regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të gjeni blerësin apo klientin potencial në mesin e më shumë se 70.000 vizitorëve ditorë në MerrJep.com.


E gjitha çfarë duhet të bëni është regjistroni shpallje falas për banesa në shitje dhe me qera dhe të filloni procesin e shitjes apo lëshimit me qera të banesës tuaj.


Sigurohuni që të plotësoni formularin e regjistrimit duke përfshirë numrin e dhomave, sipërfaqen, lokacionin, katin në të cilin gjendet banesa që dëshironi të shisni apo ta lëshoni me qera dhe listojeni shpalljen tuaj në MerrJep brenda pak minutave.


Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në . Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet banesën tuaj tek klienti potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione