Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes banesa ne ferizaj - Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes banesa ne ferizaj,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes banesa ne ferizaj Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:43 Banesa , Ferizaj

Shes banesen me 4 dhoma gjumi

Numri i dhomave: 5
21 Sht 20:51 Banesa , Ferizaj

Shitet BANESA 105 m2

68 500 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Sht 23:37 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa

Numri i dhomave: 3
13 Korr 09:42 Banesa , Ferizaj

Shes 2 Banesa ne qender te Ferizajit

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
26 Qer 19:12 Banesa , Ferizaj

Banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Maj 16:49 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa rruga 12 qeshori

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
28 Maj 17:52 Banesa , Ferizaj

Shes banesen në qender te ferizajit

Numri i dhomave: 3
13 Pri 16:30 Banesa , Ferizaj

Shiten

550 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 17:12 Banesa , Ferizaj

Banesa ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Mar 22:13 Banesa , Ferizaj

Shes banesen ne qender te ferizajit 560euro m2

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Mar 09:08 Banesa , Ferizaj

Shes banesen në qender te ferizajit 590euro m2

Numri i dhomave: 3
02 Mar 21:28 Banesa , Ferizaj

Shes banesen në qender te ferizajit 121m2

610 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Tet 10:13 Banesa , Ferizaj

Shes Banesen 120 M2

11 111 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Gush 16:11 Banesa , Ferizaj

Shes banese te mobiluar

Numri i dhomave: 3
04 Pri 16:28 Banesa , Ferizaj

Banesa ne shitje 95m2

44 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Pri 19:03 Banesa , Ferizaj

Banes ne shitje

470 EUR

Numri i dhomave: 3,5
02 Pri 11:11 Banesa , Ferizaj

Banes ne shitje

470 EUR

Numri i dhomave: 3,5
01 Pri 14:00 Banesa , Ferizaj

Banes ne shitje

470 EUR

Numri i dhomave: 3,5
01 Pri 00:06 Banesa , Ferizaj

Benes e re

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Jan 23:32 Banesa , Ferizaj

Shes Banes Ne Ulqin me pamje nga deti

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Jan 18:29 Banesa , Ferizaj

Shes banesen e mobiluar

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Nën 20:57 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 94m2

Numri i dhomave: 2
09 Nën 00:57 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
24 Sht 11:06 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa (Hit Imperial)

Numri i dhomave: 3
05 Korr 03:50 Banesa , Ferizaj

shes

20 Pri 16:11 Banesa , Ferizaj

shitet banesa

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Pri 13:22 Banesa , Ferizaj

banes ne shitje

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Pri 13:22 Banesa , Ferizaj

banes ne shitje

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Mar 16:16 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Jan 08:15 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa garsonjerke

19 000 EUR

28 Dhj 12:56 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa .

Numri i dhomave: 4
14 Dhj 13:15 Banesa , Ferizaj

Shes banes te mobiluar

33 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
27 Tet 00:11 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa me tri dhima qmimi 45 euro m katror

450 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Sht 21:53 Banesa , Ferizaj

Shes banesen

500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
10 Sht 22:30 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa

500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
29 Gush 18:27 Banesa , Ferizaj

Shitje urgjente e baneses

Numri i dhomave: 4
29 Korr 10:16 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

400 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Shk 12:20 Banesa , Ferizaj

Banesa Luksuze

59 900 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 11:19 Banesa , Ferizaj

Shes banesen

1 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Nën 18:49 Banesa , Ferizaj

Banes

140 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Tet 08:21 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 93 M2

1 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Korr 20:16 Banesa , Ferizaj

banesa

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Qer 22:49 Banesa , Ferizaj

Banesa

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Qer 23:24 Banesa , Ferizaj

Banesat ne Shengjin me qmim te volitshem

Numri i dhomave: 3
07 Qer 21:40 Banesa , Ferizaj

Banesa

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Qer 22:21 Banesa , Ferizaj

banesa

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Maj 19:31 Banesa , Ferizaj

banesa

41 500 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 03:08 Banesa , Ferizaj

Shes banesen e gatshme per banim

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Maj 19:42 Banesa , Ferizaj

Shes Banesen

460 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Mar 19:23 Banesa , Ferizaj

Shes banesen urgjent

1 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes banesa ne ferizaj | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione