Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

funksional - Banesa Të gjitha në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe funksional , kategori Banesa , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj funksional Të gjitha | Banesa | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 18:41 Banesa  ·  Gjilan

Banesa ipet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
05 Shk 19:54 Banesa  ·  Gjilan

Banesa 125m2 + 2 depo + Garazhd te “Fidanishta” Gjilan

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Nën 19:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjilan

shitet banesa Gjilan

Numri i dhomave: 3
28 Tet 16:29 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
28 Sht 18:52 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
31 Korr 19:09 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa

35 000 EUR

06 Maj 09:44 Banesa  ·  Gjilan

Ofrohet për shitje banesa me dy dhoma gjumi

600 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Pri 14:06 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
11 Shk 15:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjilan

Banesë në SHITJE

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
07 Jan 22:29 Banesa  ·  Gjilan

IPET BANESA ME QIRA 60M2 E MOBILUAR

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
19 Sht 19:41 Banesa  ·  Gjilan

Ipet me banes me qera

14 Korr 23:19 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa ne lagjen Enver Miftari Gjilan

Numri i dhomave: 3
20 Pri 17:42 Banesa  ·  Gjilan

Banes Me Qera

Numri i dhomave: 3,5
28 Dhj 09:14 Banesa  ·  Gjilan

U SHIT - Shitet banesa ekskluzive 123 m2 e mobiluar

Numri i dhomave: 4
22 Dhj 17:46 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
20 Dhj 08:32 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa ekskluzive 123 m2 e mobiluar

Numri i dhomave: 4
19 Dhj 09:52 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 13:05 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
12 Sht 16:46 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa urgjent ne Gjilan

Numri i dhomave: 4
26 Korr 09:34 Banesa  ·  Gjilan

Banesa me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
24 Korr 08:52 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
29 Nën 15:10 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa 88 m2, e gatshme per banim.

Numri i dhomave: 3
11 Nën 23:05 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
09 Maj 14:46 Banesa  ·  Gjilan

Kerkoj shtepi/banes me qera

12 Pri 22:24 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa e mobiluar ne Gjilan

36 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
04 Mar 23:41 Banesa  ·  Gjilan

150 €

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Korr 11:11 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa

550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
30 Qer 16:32 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
07 Sht 10:20 Banesa  ·  Gjilan

Banesa ne Rr.Mulla idrizi me 131.24m-duplex

Numri i dhomave: 4
07 Sht 10:20 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 124.51m

Numri i dhomave: 5
07 Sht 10:20 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 88m

Numri i dhomave: 3
07 Sht 10:19 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Rr.Mulla idrizi me 131.24m

Numri i dhomave: 4
07 Sht 10:18 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 106.29m

Numri i dhomave: 4
07 Sht 10:18 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 126.33m

Numri i dhomave: 4
07 Sht 10:18 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 124.51m

Numri i dhomave: 5
07 Sht 10:18 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Rr.Mulla idrizi me 88m

Numri i dhomave: 3
07 Sht 10:17 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Lagjen Dardania me 92.20m

Numri i dhomave: 3
07 Sht 10:17 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Lagjen Dardania me 80.10m

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
07 Sht 10:16 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Lagjen Dardania me 112.70m

Numri i dhomave: 4
07 Sht 10:16 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Lagjen Dardania me 76.26m

Numri i dhomave: 3
07 Sht 10:16 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa Perball Xhamis seMedreses me 103.97m

Numri i dhomave: 4
07 Sht 10:16 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa Perball Xhamis se Medreses me 83.30m

Numri i dhomave: 3
07 Sht 10:15 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa perball Xhamis se Medreses me 71.30m

Numri i dhomave: 3
07 Sht 10:15 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa Perball Xhamis se Medreses me sip.64

Numri i dhomave: 2
07 Sht 10:15 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa perball Xhamis se Medreses me115.54m

Numri i dhomave: 4
18 Gush 14:40 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 106.29m

Numri i dhomave: 4
02 Korr 10:41 Banesa  ·  Gjilan

Banesa afër Xhamis së Medreses me 64.92m

Numri i dhomave: 2
02 Korr 10:40 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa perball Xhamis se Medreses me 71.30m

Numri i dhomave: 3
02 Korr 10:40 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banese Perball Xhamis se Medrese me 103.97m

Numri i dhomave: 4
02 Korr 10:39 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa perball Xhamis se Medreses me 83.33m

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj funksional | Të gjitha | Banesa | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Funksional në kategorinë Vetura
  • Funksionale në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione