Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa në shitje në Prishtinë -Shpallje për banesa në shitje në lokacione të ndryshme të Prishtinës

Jeni duke kërkuar shpallje për banesa në shitje në Prishtinë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë. Shikoni një listë me shumë zgjedhje për banesa në shitje në lagjen tuaj të preferuar të Prishtinës duke përfshirë lagjet Dardania, Ulpianë, Dragodan, Lagje të Spitalit, etj.

Dje 00:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Maj 09:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes (90m²) me qera te RRUGA B Mbi Viva Fresh

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
22 Maj 12:38
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banesë Penthouse 230m² + 100m² në SHITJE në Lagje të Spitali

1 300 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 11:20
Linku:
Banesa , Prishtinë

Per qira: Apartament luksoz dhe modern(banim,zyre,ordinance)

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
26 Maj 10:12
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes (3+1) me qera ne Velani Te shkolla Iliria

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100

Dje 21:33 Banesa , Prishtinë

Shiten banesat në Muajrrem Fejza

1 100 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 21:33 Banesa , Prishtinë

Banes me qera në Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:33 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në Aktash

1 270 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 21:32 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa e re ndërtim e siper

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:32 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera te parku i qytetit

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 21:32 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa Duplex ne TopHane

Numri i dhomave: 4
Dje 21:32 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa te Qafa

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:32 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa super luskoze me qera

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 21:32 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa te Qafa në rrugen Çajupi

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 21:32 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa prapa Royall Mallit

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:32 Banesa , Prishtinë

Shiten dy banesa ne tophane

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:31 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në Lagjen e Spitalit

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 21:31 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në rrugën B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 21:31 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në Breg te Diellit

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:31 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa te Qafa

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:31 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera për afat të shkurtër

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 21:31 Banesa , Prishtinë

Shiten banesat në Lagjen Emshirë ndërtim e sipër

1 350 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 21:16 Banesa , Prishtinë

Banese per qira me termokos ne Ulpiane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 21:06 Banesa , Prishtinë

u shit banesa flm merrjep

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:54 Banesa , Prishtinë

Shes Banesen me 113m2 kati 7 te BTP Holding

Numri i dhomave: 4
Dje 20:54 Banesa , Prishtinë

Shes banesen me 137m2 banim dhe 20m2 teras

Numri i dhomave: 4
Dje 20:37 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Rrugen C

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:37 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne rrugen Muharrem Fejza

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:38 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në Rruga B - Maxi 24H

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 19:37 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në zonën Qendër afër shkollës fillore Elena G

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Tophane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qira në Qendër

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Super Penthouse me qera në Lagjën Arbëri/Dragodan

1 450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në lagjen Kodrina 78m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë në shitje në Mati 1

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri 67m2

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me #Qira në lagjen Arbëria

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banes 87m2 me qira “Rrugën B”

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 50m2 për shitje në rr.Muharrem Fejza

850 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 80m2 për Qira në Qendër

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Muhaxherët 66m2

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me #Qira në rrugën B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në lagjen e Spitalit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri 100m2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet lokali me #Qira në Bregun E Diellit

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushe Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 19:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm #Banesën me #Qera në Qendër, te Qafa

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira për afarizëm afër Rrugës B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesen në shitje në Lagjën Bregu i Diellit

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 19:36 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 50m² për shitje në lagjjën Kalabria.

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 19:36 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online

Po planifikoni të ndërroni vendbanim dhe të zhvendoseni në banesë të re? Zgjedhja juaj është MerrJep.com! Platforma MerrJep.com ju ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë.


Nëse jeni në treg dhe jeni duke kërkuar banesa në shitje në Prishtinë ne ju rekomandojmë të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë të sipërfaqeve të ndryshme dhe bëni zgjedhjen ideale për ju dhe familjen tuaj.


Banesa në shitje në Prishtinë


Jeni duke kërkuar banesa në shitje në Prishtinë? Mos kërkoni më shumë. Platforma jonë ju mundëson të bëni ëndrrën tuaj realitet duke ju ndihmuar të gjeni banesa në shitje në Prishtinë në lagjet më të frekuentuara të kryeqytetit.


Shikoni listën e gjerë të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë. Gjeni banesa të listuara për shitje, analizoni fotot dhe bëni turne virtuale përmes faqes sonë MerrJep.com.


Varësisht nëse jeni i interesuar të jetoni në periferi apo në qendër të Prishtinës, në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë dhe lagje të tjera si: Rruga B, Dardani, Ulpianë, Rruga C, Dragodan dhe lagje tjera të Prishtinës me çmimet më të volitshme në treg.


Të blini banesa nga persona fizik apo agjensione të patundshmërisë?


Blerja e një banese kërkon përkushtim, kohë dhe shumë durim. Nëse ju keni kohë të mjaftueshme në dispozicion dhe jeni të gatshëm të kërkoni personalisht banesa në shitje në Prishtinë, atëherë ju mund të arrini të menaxhoni me shumë sukses procesin e kërkimit të banesës pa ndihmën e agjensionit.


Mirëpo, nëse ju nuk keni shumë kohë ti përkushtoheni kërkimit për gjetje të banesës ideale për ju, atëherë, mjafton të listoni nevojat tuaja dhe t'ia dorëzoni ato agjensionit dhe ata të kërkojnë për banesa në shitje në Prishtinë gjithmonë duke u bazuar në kërkesat tuaja.


Pra, zgjedhja do të jetë e juaja plotësisht. Varësisht nëse vendosni të gjeni banesa në shitje në Prishtinë përmes personave fizik apo agjensioneve të patundshmërive, në MerrJep.com ju mund t'i gjeni të dyja mundësitë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione