Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa në shitje në Prishtinë -Shpallje për banesa në shitje në lokacione të ndryshme të Prishtinës

Jeni duke kërkuar shpallje për banesa në shitje në Prishtinë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë. Shikoni një listë me shumë zgjedhje për banesa në shitje në lagjen tuaj të preferuar të Prishtinës duke përfshirë lagjet Dardania, Ulpianë, Dragodan, Lagje të Spitalit, etj.

Sot 22:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 2 Dhomeshe ne Muharrem Fejza

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 14:13
Linku:
Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE "FLUX" Prishtina e RE

980 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Maj 15:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Lokal në SHITJE - Prishtina e Re - 288m²

2 500 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Maj 12:38
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banesë Penthouse 230m² + 100m² në SHITJE në Lagje të Spitali

1 300 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese 70m2 me qira ne qender perball hotel Siri us

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Rr. Ismail Dumoshi Lagjen Dodona

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 65m2 me Qira në lagjen Santea

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Qendër 136m2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Rrugen A AFER QKUK-se

995 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa mbrapa Spitalit Amerikan

74 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Aktah Perball Salles 1 Tetori

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Aktash 2DhGjumi 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Dy banesa me qira ne rrugen B, rruga kryesore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 126 M2 te Parku i Qytetit

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Velani, afer qendres

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera 2DhGjumi te Hotel Afa- 300E

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese per afarizem me #QIRA ne #Dardani #Connect

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Banesa në SHITJE Prishtine -ju ofrojm për shitje banes

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me Qira tek Lagjja e Muhaxhereve

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Arberi siperfaqja 91m2 kati- 3 1 - Sal

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Lagjen Dodona

52 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa perballe Albi Mall, tek Ana Derm

Numri i dhomave: 2
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Shiten 2 banesa ne Velani, afer qendres

Numri i dhomave: 2
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera te OSCE 3DhGjumi me Garazh 450E

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Bregu i Diellit 60m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Aktash 2DhGjumi 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesat në shitje te lagjja e Spitalit

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 23:06 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit_3+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne lagje te Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 23:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me Qira tek Qafa

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110

Po planifikoni të ndërroni vendbanim dhe të zhvendoseni në banesë të re? Zgjedhja juaj është MerrJep.com! Platforma MerrJep.com ju ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë.


Nëse jeni në treg dhe jeni duke kërkuar banesa në shitje në Prishtinë ne ju rekomandojmë të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë të sipërfaqeve të ndryshme dhe bëni zgjedhjen ideale për ju dhe familjen tuaj.


Banesa në shitje në Prishtinë


Jeni duke kërkuar banesa në shitje në Prishtinë? Mos kërkoni më shumë. Platforma jonë ju mundëson të bëni ëndrrën tuaj realitet duke ju ndihmuar të gjeni banesa në shitje në Prishtinë në lagjet më të frekuentuara të kryeqytetit.


Shikoni listën e gjerë të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë. Gjeni banesa të listuara për shitje, analizoni fotot dhe bëni turne virtuale përmes faqes sonë MerrJep.com.


Varësisht nëse jeni i interesuar të jetoni në periferi apo në qendër të Prishtinës, në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë dhe lagje të tjera si: Rruga B, Dardani, Ulpianë, Rruga C, Dragodan dhe lagje tjera të Prishtinës me çmimet më të volitshme në treg.


Të blini banesa nga persona fizik apo agjensione të patundshmërisë?


Blerja e një banese kërkon përkushtim, kohë dhe shumë durim. Nëse ju keni kohë të mjaftueshme në dispozicion dhe jeni të gatshëm të kërkoni personalisht banesa në shitje në Prishtinë, atëherë ju mund të arrini të menaxhoni me shumë sukses procesin e kërkimit të banesës pa ndihmën e agjensionit.


Mirëpo, nëse ju nuk keni shumë kohë ti përkushtoheni kërkimit për gjetje të banesës ideale për ju, atëherë, mjafton të listoni nevojat tuaja dhe t'ia dorëzoni ato agjensionit dhe ata të kërkojnë për banesa në shitje në Prishtinë gjithmonë duke u bazuar në kërkesat tuaja.


Pra, zgjedhja do të jetë e juaja plotësisht. Varësisht nëse vendosni të gjeni banesa në shitje në Prishtinë përmes personave fizik apo agjensioneve të patundshmërive, në MerrJep.com ju mund t'i gjeni të dyja mundësitë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione