Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa me qerra - Banesa Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qerra , kategori Banesa , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qerra Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Pri 08:56 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
12 Nën 16:39 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ne SHITJE Tophane 90m2,me garazh,kati 5 !!

999 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Qer 17:19 Banesa  ·  Prishtinë

JEPET BANESA ME QERRA TE MINISTRIA E SHENDETESISE

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Pri 11:19 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qerra,Kati i tretë.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Pri 23:21 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me Qera ne Dardani

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
14 Nën 11:10 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet banesa me qerra

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Tet 17:25 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet banesa me qerra e mobiluar me dy dhoma gjumi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Gush 13:03 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet banesa me qerra

Numri i dhomave: 3
12 Gush 13:01 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet banesa me qerra

27 Maj 11:04 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet banesa me qerra ne Ulpiane

Numri i dhomave: 3
12 Jan 19:46 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me Qera ne Dardani

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
29 Nën 00:01 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
26 Maj 15:42 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qerra dardani

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
11 Dhj 13:30 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne Prishtine

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Sht 09:26 Banesa  ·  Prishtinë

BANESË ME QERRA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Sht 15:00 Banesa  ·  Prishtinë

BANESË ME QERRA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Pri 14:44 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa/ Lesbohet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
01 Nën 19:48 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet Me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Sht 22:40 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa jepet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
08 Sht 22:24 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa jepet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
08 Sht 22:08 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa jepet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
08 Sht 21:59 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa jepet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
08 Sht 21:50 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa jepet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
02 Sht 11:31 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ipet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
02 Sht 11:19 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ipet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
02 Sht 11:11 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ipet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
31 Gush 17:46 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ipet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
31 Gush 17:34 Banesa  ·  Prishtinë

Ipet banesa me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
30 Gush 21:26 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ipet me Qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Korr 22:04 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ipet me qerra per muajin gusht

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
28 Qer 22:12 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ipet me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
28 Qer 21:47 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ipet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
25 Qer 18:31 Banesa  ·  Prishtinë

Ipet me qerra

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
06 Qer 13:03 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ne Ulpijan me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Maj 13:30 Banesa  ·  Prishtinë

Me qerra

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
31 Tet 11:11 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet me qera banesa e renovuar komplet

Numri i dhomave: 2
02 Shk 16:41 Banesa  ·  Prishtinë

Leshoj banese me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
06 Sht 21:45 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me Qerra per Zyre

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Shk 23:15 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshoj Banesën me Qerra tek Sllovenia Sporti

300 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qerra | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione