Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qerimi1 - Banesa Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qerimi1 , kategori Banesa , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qerimi1 Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


27 Tet 12:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa 66m2 ne Bregu i diellit

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
20 Qer 11:57 Banesa  ·  Prishtinë

gasonjerk

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Qer 16:00 Banesa  ·  Prishtinë

gasonjerk

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Qer 10:59 Banesa  ·  Prishtinë

leshoj banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Qer 10:55 Banesa  ·  Prishtinë

gasonjerk

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Qer 17:19 Banesa  ·  Prishtinë

banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Qer 14:14 Banesa  ·  Prishtinë

gasonjerk

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Qer 15:43 Banesa  ·  Prishtinë

banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Qer 11:26 Banesa  ·  Prishtinë

banes me qera breg djellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Qer 14:10 Banesa  ·  Prishtinë

gasonjerk me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Nën 20:21 Banesa  ·  Prishtinë

Banes

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
24 Qer 19:58 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa te qerimi 1

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
01 Mar 16:31 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet banesa me qera ne prishtin ne breg te diel..

280 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qerimi1 | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Qerimi123 qerimi1

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione