Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera - Banesa Të gjitha në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera , kategori Banesa , ose vendndodhje Vushtrri , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Banesa | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:28 Banesa  ·  Vushtrri

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 05:40 Banesa  ·  Vushtrri

Banes me qera ne Vushtrri

Dje 05:38 Banesa  ·  Vushtrri

Banes me qera ne Vushtrri

Numri i dhomave: 1
26 Maj 16:27 Banesa  ·  Vushtrri

LOKALI IPET ME QERA - 70m në Qendër

Numri i dhomave: 3
22 Maj 05:11 Banesa  ·  Vushtrri

Banese e mobiluar me qera

Numri i dhomave: 2
21 Maj 23:11 Banesa  ·  Vushtrri

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
20 Maj 18:20 Banesa  ·  Vushtrri

Lëshohet banesa me qera,92 m2

Numri i dhomave: 2
07 Maj 23:17 Banesa  ·  Vushtrri

Banes me qera ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
03 Maj 15:49 Banesa  ·  Vushtrri

Banes me qera ne Vushtri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Pri 09:30 Banesa  ·  Vushtrri

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
31 Mar 17:54 Banesa  ·  Vushtrri

lshoj me qera banesen per mergimtar

30 Mar 13:44 Banesa  ·  Vushtrri

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Shk 08:38 Banesa  ·  Vushtrri

Banesa Me Qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
29 Jan 14:09 Banesa  ·  Vushtrri

Lēshohet Banesa me qera n'Vushtrri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Jan 14:37 Banesa  ·  Vushtrri

Jap Banesen me qera 96m2

25 Jan 00:41 Banesa  ·  Vushtrri

Leshohet banese me qera

Numri i dhomave: 2
11 Jan 10:05 Banesa  ·  Vushtrri

Ipen Banesat me Qera

Numri i dhomave: 2
13 Dhj 09:39 Banesa  ·  Vushtrri

Lshohet banesa me qera per mergimtar nga data 25

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
07 Dhj 19:27 Banesa  ·  Vushtrri

Banesë me qera në qender të Vushtris

Numri i dhomave: 2
05 Dhj 23:10 Banesa  ·  Vushtrri

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
01 Dhj 23:47 Banesa  ·  Vushtrri

Ipet banesa me qera sesonal

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Dhj 23:43 Banesa  ·  Vushtrri

Ipet banesa me qera sesonal

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
14 Nën 16:53 Banesa  ·  Vushtrri

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
09 Nën 12:48 Banesa  ·  Vushtrri

Leshohet me qera

Numri i dhomave: 3
20 Tet 20:58 Banesa  ·  Vushtrri

Banesa me qera

Numri i dhomave: 1
17 Tet 05:29 Banesa  ·  Vushtrri

Ipet banesa me qira

250 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Tet 19:24 Banesa  ·  Vushtrri

VUSHTRRI - BANES ME QERA 112m2 e mobiluar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Tet 21:31 Banesa  ·  Vushtrri

Banesë me qera në qender të Vushtris

Numri i dhomave: 2
11 Tet 08:29 Banesa  ·  Vushtrri

Banesë me qera në qender të Vushtris

Numri i dhomave: 2
18 Sht 14:15 Banesa  ·  Vushtrri

lshoj banesen me qera n vushtrri

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
12 Sht 15:18 Banesa  ·  Vushtrri

Ipet me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Sht 18:56 Banesa  ·  Vushtrri

Leshohet banes banimi me qera

Numri i dhomave: 2
11 Sht 00:43 Banesa  ·  Vushtrri

Banes me Mobile

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Sht 19:58 Banesa  ·  Vushtrri

ipet banesa ne vushtrri me qera afat shkurt

Numri i dhomave: 1,5
02 Sht 14:41 Banesa  ·  Vushtrri

Banesë me qera në qender të Vushtris

Numri i dhomave: 2
30 Gush 19:55 Banesa  ·  Vushtrri

Banesë me qera në qender të Vushtris

Numri i dhomave: 2
26 Gush 07:54 Banesa  ·  Vushtrri

ipet banesa me qera vetem per t jashtit

Numri i dhomave: 2
13 Gush 19:15 Banesa  ·  Vushtrri

Leshohet Banesa me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
29 Korr 11:40 Banesa  ·  Vushtrri

Ipet me qera Banesa ne Vushtrri

26 Korr 10:52 Banesa  ·  Vushtrri

Ipet Lokali me Qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Korr 14:37 Banesa  ·  Vushtrri

ipet me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Korr 10:07 Banesa  ·  Vushtrri

jepet me qera kati 7

Numri i dhomave: 2
13 Korr 15:27 Banesa  ·  Vushtrri

Banes me qira ditore javore per gusht

11 Korr 08:32 Banesa  ·  Vushtrri

Leshohet Banesa me Qira - Afat Shkurte - Qender

05 Korr 00:20 Banesa  ·  Vushtrri

Leshohet Banesa me qera ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
21 Qer 18:34 Banesa  ·  Vushtrri

Lshoj banesen me qera per mergimtar

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
17 Qer 15:44 Banesa  ·  Vushtrri

Banese me qera

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Banesa | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione