Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cimere - Dhoma Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cimere , kategori Dhoma , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cimere Të gjitha | Dhoma | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Sht 09:34 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkojm cimere

45 EUR / muaj

09 Gush 10:54 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma me qira 60€

60 EUR / muaj

19 Qer 23:51 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj Cimere tek rruga C

50 EUR / muaj

06 Nën 15:39 Dhoma  ·  Prishtinë

Leshohet dhoma me qera (kerkojm cimere )

175 EUR / muaj

04 Nën 20:33 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoi bashkebanuse (cimere)

160 EUR / muaj

10 Jan 23:18 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhome me qera

29 Dhj 09:33 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj cimere me qera

50 EUR / muaj

29 Dhj 08:33 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkohen 3 cimere femera

50 EUR / muaj

03 Sht 19:36 Dhoma  ·  Prishtinë

Cimere

28 Gush 20:37 Dhoma  ·  Prishtinë

Kërkoj cimerë

04 Gush 19:59 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma

65 EUR / muaj

21 Korr 11:30 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj bashkbanuese

15 Qer 17:05 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj nje cimere

06 Shk 21:50 Dhoma  ·  Prishtinë

Kërkojm 2 bashkëbanuese!

30 Tet 16:45 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj dhome/bashkebanuese

30 Sht 09:35 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkohet nje cimere per banim

50 EUR / muaj

23 Gush 17:41 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj banese

13 Gush 15:52 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj banim me cimere

03 Maj 19:45 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj dhome me qera

01 Maj 00:12 Dhoma  ·  Prishtinë

Cimere Bashkebanuese Dhomë

50 EUR / muaj

27 Pri 00:19 Dhoma  ·  Prishtinë

lakrishte

10 Mar 11:33 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj 2 cimere urgjent

300 EUR / muaj

13 Jan 22:37 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkojme cimere

70 EUR / muaj

27 Sht 21:44 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj cimere

07 Korr 09:59 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkojme cimere pagesa 50 euro

01 Pri 19:47 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkojme cimere

23 Tet 13:32 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma te lira me qera per vajza - cimere

120 EUR / muaj

08 Maj 17:47 Dhoma  ·  Prishtinë

Ofrojme dhome me qira per femra/cimere

45 EUR / muaj

04 Shk 11:48 Dhoma  ·  Prishtinë

dhome me qira per femra/cimere

45 EUR / muaj

04 Jan 00:49 Dhoma  ·  Prishtinë

Prishtinë

10 Dhj 16:06 Dhoma  ·  Prishtinë

KERKOJME CIMERE

45 EUR / muaj

16 Nën 20:17 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhome me qira per femra

45 EUR / muaj

25 Sht 16:28 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma me qira per femra

29 Shk 10:24 Dhoma  ·  Prishtinë

kerkojm bashkbanuse (cimere)

55,5 EUR / muaj

18 Shk 11:14 Dhoma  ·  Prishtinë

Bashkbanuese/cimere

55 EUR / muaj

05 Tet 21:36 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj 2 vajza bashkbanuese

13 Sht 20:45 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj bashbanuse Leshoj dhomen me qera

09 Sht 16:49 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma per cimere

04 Mar 12:48 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj bashkbanuse

55 EUR /

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cimere | Të gjitha | Dhoma | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione