Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhom gjumit - Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhom gjumit , kategori , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dhom gjumit Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Pri 10:47 Banesa  ·  Pejë

Banes me qera per pushim ose koh te shkurt ne Peje (me Klim)

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
22 Mar 13:03 Banesa  ·  Pejë

Banes me qera per pushim ose koh te shkurt ne Peje (me Klim)

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
27 Jan 22:17 Banesa  ·  Pejë

Shes Banesen ne Shingjin--- Shqiperi

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
27 Dhj 16:12 Banesa  ·  Pejë

E shitur Banes Ne Shitje 60m2 Kati i 5-te 200m lerg qendres

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
18 Dhj 00:12 Dhoma  ·  Pejë

Dhom ë gjumit

29 Qer 10:32 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet

Numri i dhomave: 5
29 Qer 09:07 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet

Numri i dhomave: 4
08 Shk 18:25 Banesa  ·  Pejë

Banese

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
04 Dhj 17:28 Shtëpi  ·  Pejë

Shpija me qira

Numri i dhomave: 2
10 Sht 21:14 Shtëpi  ·  Pejë

Shtepi ne Vitomeric me 5 ari truall

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Gush 18:34 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet shtepia 450 m2

14 Korr 03:47 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet shtepia ne Peje 450m2

Numri i dhomave: 8
23 Maj 13:16 Shtëpi  ·  Pejë

HOME VIP SHETË SUPER SHTEPI VITOMERIC

95 000 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Jan 18:48 Dhoma  ·  Pejë

Dhom gjumi

29 Dhj 13:26 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 8
16 Nën 10:17 Shtëpi  ·  Pejë

Shes shtepin ne Pejë

Numri i dhomave: 4
30 Dhj 13:40 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet Shtepia ne Peje sip.117m² ne lagjen Toscana Residence

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Nën 09:10 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet shtepija ne “ASLLAN QESHME” PEJE

Numri i dhomave: 7
21 Nën 20:01 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet Shtepija ne “Asllan Qeshme” Peje

Numri i dhomave: 7
11 Shk 11:58 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
05 Nën 20:08 Shtëpi  ·  Pejë

Shitet shtepija P+1

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Korr 08:29 Banesa  ·  Pejë

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
19 Qer 10:55 Banesa  ·  Pejë

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
22 Shk 01:58 Shtëpi  ·  Pejë

shtepi

Numri i dhomave: 5
25 Dhj 20:14 Banesa  ·  Pejë

Banese ne Peje

Numri i dhomave: 1
03 Pri 21:36 Banesa  ·  Pejë

banes me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
16 Korr 18:02 Banesa  ·  Pejë

Shes banesë në qendër të Pejës

680 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Jan 01:34 Banesa  ·  Pejë

Leshoj banesen me qire ose e shesim

Numri i dhomave: 3
04 Dhj 21:32 Banesa  ·  Pejë

Banesa ne lagjen fidanisht -peje

Numri i dhomave: 2
17 Nën 23:24 Shtëpi  ·  Pejë

Shtepi me 4 Ari Truall ne lagjen Dardania 2

Numri i dhomave: 2
29 Tet 21:18 Banesa  ·  Pejë

shitet banesa me 82m2 ne ndertesen ELSA Peje

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhom gjumit | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione