Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera - Shtëpi Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera Të gjitha | Shtëpi | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 02:01 Shtëpi  ·  Mitrovicë

SHTEPI NE SHITJE. Ne Qender te Mitrovices 049383687

155 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Maj 20:37 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepia-Banesa shitet .ipet me Qera 049383687 kati -0-1-2-3.

700 EUR / javor

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
29 Pri 13:38 Shtëpi  ·  Mitrovicë

shtëpi me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
11 Pri 22:51 Shtëpi  ·  Mitrovicë

shtepi me qera

11 Pri 22:21 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Kerkoj shtepi me qera

14 Shk 21:14 Shtëpi  ·  Mitrovicë

shtëpi me qera

1 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Jan 15:57 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Kerkoj nje shtepi me qera.

11 Jan 21:29 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Kerkoj shtepi/banes me qera

15 Dhj 10:20 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtëpi me qera

Numri i dhomave: 3
18 Nën 15:17 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera te Mitromonti

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
05 Nën 21:02 Shtëpi  ·  Mitrovicë

shtepi me qera ne shipol

Numri i dhomave: 2
15 Tet 22:33 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 2
23 Gush 16:27 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtëpi

Numri i dhomave: 2
18 Gush 16:08 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Kerkoj nje shtepi me qera.

21 Korr 15:42 Shtëpi  ·  Mitrovicë

shtëpi me qera

1 EUR / muaj Price Reduced

12 Korr 15:23 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Leshohet shtepia me qera

Numri i dhomave: 3
04 Korr 11:08 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera ne Suhodoll

25 Qer 11:33 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Kerkoj

15 Qer 19:09 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Jepet me qera shtepia per sezon verore

Numri i dhomave: 2
09 Qer 13:29 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Kerkoh shtepi ose Banes me qera

02 Maj 18:57 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Mar 02:26 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi 4 kateshe me qera leshohen kati i 3 dhe 4

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
02 Mar 18:57 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
19 Nën 20:04 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shepi me qera

Numri i dhomave: 3
22 Sht 00:04 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtëpi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Sht 01:17 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtëpi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Sht 16:46 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtëpi me qera

Numri i dhomave: 3
27 Gush 16:59 Shtëpi  ·  Mitrovicë

shtëpi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Korr 14:48 Shtëpi  ·  Mitrovicë

shtepi me qera

111 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Korr 19:47 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera Mitrovicë

08 Maj 11:01 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Banes ose shtepi me qera

28 Pri 01:41 Shtëpi  ·  Mitrovicë

ipet me qera

Numri i dhomave: 2
21 Pri 18:17 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera 150€

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Pri 15:20 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Pri 11:01 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Pri 20:22 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
31 Mar 22:51 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera ne Suhodoll

01 Mar 00:50 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera në qender

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
22 Shk 19:28 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
16 Nën 10:17 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3,5
16 Nën 10:17 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3,5
16 Nën 10:17 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera ne Bajr

Numri i dhomave: 3,5
06 Nën 19:14 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
06 Nën 11:36 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera ne Bair

Numri i dhomave: 3
06 Nën 10:03 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Ne Lagjen e Boshnjakve

Numri i dhomave: 4
30 Tet 18:35 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
22 Tet 16:04 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Leshoj shtepi me qera ne mitrovic

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
11 Tet 01:15 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
10 Tet 08:36 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Leshoj shtepi me qera urgjent

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera | Të gjitha | Shtëpi | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione